Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha nem tetszik a foga?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ideje egy ferfival. Minden rendben van kozottunk, vonzo, helyes es belsoleg is minden megvan benne ami kell. Viszont! Nekem maniam a fogak, fogszabalyzom volt, utana pedig foghejakat tetettem fel. Sajnos mindig ez az elso amit megnezek valakin. Ti felhoznatok a baratotoknak, hogy csinaltassa meg a fogat? (Apolt es tisztak, viszont osszevissza allnak). Ha igen, megis ezt hogy kozoljem?
2019. okt. 30. 06:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagyok, és a férfiak értékelik az őszinteséget, szóval ne köntörfalazz, hanem szépen, nem lekezelően mondd meg neki hogy téged zavar a fogainak az állapota.
2019. okt. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tegyuk fel, ha nem akarja megcsinaltatni. Engem tenyleg zavar es igy nem szivesen lennek vele. Lehet barmit mondani ram, ez zavar. Csunya dolog lenne valakivel emiatt szakitani?
2019. okt. 30. 06:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján együtt sem vagytok. Ha ennyire zavar téged, megmondod neki, aztán ha azt mondja nem érdekli akkor befejezed vele az ismerkedést, ennyi az egész. Mindent meg lehet beszélni kulturáltan.
2019. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenkinek a fogait nézem meg első körben.Katasztrófa van némelyek szájában, a hozzátársuló rothadó szagról nem is beszélve.Innen a gyakoriról is azért lőttem ki a pasit, mert 5 méteres körzetben nem bírtam megmaradni mellette annyira büdös volt a szája.Ez azért jóval durvább, mintha csak össze-vissza állna neki.

Én nem köntörfalaznék a helyedben, ha ennyire nem vagy kibékülve a látvánnyal.Őszintén elmondanám neki a kifogásomat vele kapcsolatban.A válasz árulkodó lesz.Ne beszélj mellé, az a lényeg.

2019. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
79%
Örülj,hogy vannak fogai:)
2019. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De megbantani se szeretnem.. az a helyzet. Nem tudom ezt szepen, hogy kozolhetnem. Esetleg arra gondoltam, hogy 2 het mulva megyek fogorvoshoz es lenne e kedve elkiserni, es elmondanam hogy nekem nagyon fontosak a fogak, nekem is csunyan alltak de megcsinaltattam. Es o szeretne e megcsinaltatni? Segitek neki abban amiben csak tudnek. Anyagilag jol all nagyon, nem ez a kizaro ok. De koszi a valaszt! :)
2019. okt. 30. 07:12
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező megpróbálhatod, de ha eddig nem volt rá igénye, holott anyagilag is megtehette volna, akkor ezután sem hiszem, hogy lesz.Azért kíváncsi leszek a folytatásra.Remélem megírod majd. ;)
2019. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha csak ez vele a probléma butaság lenne ez miatt szakítani vele. Akinek csúnya az arca azzal nem tudsz mit kezdeni, de a fogakkal lehet mit kezdeni. Sajnos nekem is ferdék tervben van, hogy megcsináltatom csak félek a fogorvostól, ha valaki motiválna szerintem jobban rászánnám magam.
2019. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ápolt és tiszta a fogazata akkor biztosan nem szólnék neki. Felnőtt kori fogszabályozás nem úgy működik mint gyerekkorban, sokkal nehézkesebb!!!

Neked kell eldöntened, hogy emiatt szakítasz-e vele, nem biztos hogy ő emiatt fogszabályzót fog viselni, talán éjszakaira rábeszélheted.

Bár más téma, de én egy elég szőrös típus vagyok és az egyik exem közölte, hogy neki ez így taszító. Mondjuk azért ezt nehéz elfogadni, mert amikor megismert akkor is ugyanilyen voltam. Leszedett mindent rólam gyantával és kb 2 hét múlva vissza nőtt, még őt is meglepte. Ha egyszeri fájdalomról lett volna szó még elviselem, de folyamatosan viszkettem miatta, folyamatosan kennem kellett a bőrömet napközben amitől meg izzadtam. Utána kitalálta, hogy lézeres szőrtelenítés, majd mondtak egy olyan árat hogy hátast dobtam és közölték, hogy nem vállalnak 100% garanciát. No akkor telt be a pohár és mondtam neki, hogy keressen egy csupasz férfit és akkor ne lesz belőle probléma. Soha többet nem megyek bele ilyenbe. A mostani párom szerint ez így jó ahogy van, ettől férfias. Izlések és pofonok.

2019. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"9" vagyok

Ha mindenképpen rá szeretnéd venni a fogszabályozásra, akkor ne kész helyzet elé állítsad, hanem mond el neki, hogy neked is volt fogszabályzód és jól döntöttél amikor megcsináltattad és sokkal szebb lenne vele ás neked is jobban tetszene ha megcsináltatná és könnyebb lenne tísztitani, vagyis ő hozza meg a döntést és akkor van esélyed arra, hogy nem csinál belőle problémát. Ha a hiúságára játszol talán van esélyed....

2019. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!