Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de a barátnőmnek volt vele viszonya, és még szereti, azonban már megszakították a kapcsolatot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van ez a srác, akivel egy barátnőm viszonyt folytatott. Nem jöttek össze, elég fura egy kapcsolatuk volt, de a lényeg a lényeg, hogy megszakították a kapcsolatot, viszont a barátnőm azóta se tudja elfelejteni (ez egy éve lehetett kb).

Nekem is tetszett már régebben, de nem annyira mint neki így a barátságunk miatt lemondtam róla. Azonban most szoktam vele néha-néha beszélgetni neten, és amikor buli alkalmával találkozunk. Az a tipikus ősbunkó, szóval mindig jól esik amikor csak nekem csinál valamit amire megkérem vagy átkarol, ebből is jöttem rá hogy tetszik. Tudom, hogy bejövök neki, sok utalást tett rá, na meg elég nyilvánvaló.

Mit csináljak? Hosszabb távon nem hiszem, hogy akarok vele lenni, inkább úgy vagyok vele hogy majd kialakul. De megéri kisérletezni úgy, hogy a barátnőm még nem lépett túl rajta? (nem beszélünk minden nap, de mégis szoros még a kapcsolat)


2019. jún. 20. 16:16
 1/2 Rockarc ***** válasza:
54%

A leirasod alapjan epp egy durva hibat probalsz meg elkovetni. Nem, nem a baratnodrol van szo. Adott egy ostulok, aki neked bajolog. Te lathatoan el is hitted, hogy csak teged akar. Valojaban pedig a maz le fog foszlani rola, hiszen nem tudja folyamatosan fenntartani a latszatot, mert rengeteg energiaba kerul. Onnantol pedig megkapod azt, amit mindenki mas kap tole.


Az mas kerdes, hogy a baratnodre sem vagy tekintettel, minden ellene szol, hogy osszejojj ezzel a sraccal. Keruld el, epitsd le, mond neki, hogy tevedes volt.


43F

2019. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az #1-es válaszolóval. Ne keresd a bajt. Sajna sokszor jön az szépen magától is. Arról nem is beszélve, hogy független attól, hogy már nincs kontakt közte és a barátnőd között, mint írtad is még mindig szerelmes a csávóba. Ennek ellenére te lennél olyan "kedves", hogy pont ezzel a díszhuszárral gabalyodsz össze? Tuti a barátnőd a lány, nem ellenséget akartál írni véletlenül?
2019. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!