Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a google...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a google híres emberek, celebek nevének beírásánál elsőként sokszor a "felesége-férje" kitételt ajánlja fel?

Figyelt kérdés
Na jó, úgyis nyilvánvaló mire gondolok: akik ilyen gyakran beírják ezt, azokat valóban csak az érdekli hogy az illető kivel él együtt, vagy reménykednek benne hogy egyedül van és talán nekik is lehet esélyük?

2019. okt. 30. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felnőtt emberben fel se merül, hogy sztároknál lehet esélye.
2019. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak azert mert az emberek kivancsiak.
2019. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokakat csak az érdekel, hogy kivel van együtt az általuk kedvelt személy. Én is kerestem már rá pár esetben pl. Scatman, Bill Watterson vagy Enya esetében. És inkább csak az érdekelt, hogy az ilyen "szabványba nem illő" embereknek vajon milyen családi/szerelmi életük lehet. Érdekes dolgokat lehet találni így.
2019. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Tudtad, hogy Robert de Niero-nak csak fekete felesége volt? (2 is)
2019. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó :D
2019. okt. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!