Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Bunkóság ha napokig nem írnék a barátomnak mikor beteg?

Eljöttem hozza hogy hozzak neki pár dolgot, levest, péksütit. Ez volt tegnap este.


Először viszont nem akarta. A szülei is mennek hozzá, azt se akarta, csak erőszakoskodtak. Nekem azt mondta nem akarja, hogy elkapjam. Eddig napokon át érdeklődtem felőle, ő is írt nekem de bunkóság lenne ha nem írnék már neki?

Ha minden nap ugyanazt hallom, hogy beteg meg dolgozik, akkor minek olvassam el ugyanazt minden nap?


2019. nov. 1. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De csak ennyit szoktatok dumcsizni. Mas gondolatot nem osztotok meg egymassal? Fura..

Ha eleve igy kerdezed - es te latod a kapcsolat mikentjet - akkor valoszinuleg annak szamitana...

a hogy vagy kerdes sem arrol szol hogy a masik pontos zsebkendo mennyiseg hasznalatanak adatait akarod tudni - hanem ezzel kifejezed - TEGED ERDEKEL A MASIK- egeszseges embernel is ez a lenyege. Nem az, hogy utana egy feloras panaszaradatot hallgatok. Eleve ilyenkor nem is illik panaszkodni. Persze ez az ismeretsegi foktol fugg.

2019. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, beszélgetünk másról is. Hogy ki mit csinált aznap, esetleg szervezünk közös programot, még egymas családjáról is beszélünk, ki mit evett aznap, hogy mi volt neki a munkahelyen, meg biztos még másról is. Sok mindenről.
2019. nov. 1. 07:40
 3/9 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt.
2019. nov. 1. 07:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor végül is nem ugyanazt hallgatod tőle...

Szerintem ez mindenképp bunkóság, nem csak ha beteg. Ha egy pár napot nélküle akarsz eltölteni, akkor inkább mond meg neki, hogy most szükséged van egy kis me timera és csókolom. Nem értem miért nem lehet ennyi tiszteletet megadni a párodnak...

2019. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság.

Ha elvileg ő a párod, miért nem akarsz felőle minden nap hallani? Nekem ez nagyon fura.

2019. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor már unod a pasit. (esélyes, hogy ő is téged)

Innentől kezdve rád van bízva, meddig akarsz szenvedni vele.

2019. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nála lesznek a szülei, ők úgyis segítenek neki valamit, ha kell.
2019. nov. 1. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat lehet, ha nem szoktatok az élet misztikus oldaláról beszélgetni, csillagászat, világgazdaság, emberi kapcsolatok, hobbik, célok, tervek, álmok stb.
2019. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De igen, szoktunk beszélni ilyesmiről. Célok, jövő, filozófia, tudomány, szakmai fejlődés, költözés.
2019. nov. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!