Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat ex csak unalomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat ex csak unalomból találkozni?

Figyelt kérdés
Vagyis, mert unatkozik.
2019. nov. 1. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizart dolog !! Valamit akarhat ??
2019. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mit akar. Minek akarhat akkor látni? Mire jó ez egy lezárt kapcsolat után?
2019. nov. 1. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Talan megbant valamit ??
2019. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha le lenne zárva a részedről, akkor nem ide jönnél írogtni, hanem elküldenéd melegebb éghajlatra.

Vagy te is unatkozol netán?

2019. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából igen, én csak unatkozom, de nem mindegy? Nem én vagyok most a lényeg.
2019. nov. 1. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én szoktam találkozni exekkel. És nincs közöttünk semmi a jó viszonyon kívül. Ha valakivel sokáig együtt vagyok, akkor természetes ha utána is érdekel mi van vele, hogy alakult az élete. Egy kapcsolatot nem csak haraggal lehet lezárni.
2019. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a szituba vagyok csak annyi kulonbseggel hogy az exemnek van uj baratnoje. nem ertem mit akarhat.
2019. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utoljára mikor az egyik exem találkozni akart, a napot lefixáltuk, csak a hely, időpont nem volt, aztán nem írt... Gondoltam, nem várok senkire, találkoztam mással a netről, akit nem ismertem, de azóta vele vagyok. Az exem következőre akkor írt, mikor gratulált a babámhoz. Szóval szerintem ő baromira unatkozott... 😂
2019. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7# akkor nincs különbség.
2019. nov. 1. 14:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Feri sokszor unatkozik...ezért mikor nincs senki jól ki akar használni egy menetre.
2019. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!