Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja ő is barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja ő is barátként akar találkozni, de mégis mintha többet akarna?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztam csak vele, megbeszéltük ott is, meg utána telefonon is, hogy találkozhatunk máskor is, mert amúgy jó nap volt, de csak barátként. Én nem is akarok semmit tőle, de nagyon úgy érzem, hogy ő akar valamit. Azóta már többször mondtam neki, hogy csak barátként, és mondta ő is, hogy ő is úgy gondolja, szóval már többször nem merem mondani neki, de mégis annyira mondja, hogy elmehetünk ide is, oda is, étterembe, filmezni stb. Telefonon is elég gyakran hív, és mondja hogy hívjam én is nyuodtan. Mégis kapcsolatot akar vagy hogy valami alakuljon? Még sima barátságnál is túl sok lenne nekem hirtelen ennyi, és nem tudom mit csináljak...
2019. szept. 9. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között nincs barátság...
2019. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább lenne barátsegg, mint barátság.
2019. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Berakta magat a friendzone-odba. Egy darabig meg igy fog menni, majd leereszkedik a voros kod nala, es akkor el fog mondani mindennek, hogy a bolondjat jarattad vele. Valoszinuleg soha nem volt meg novel, mert akkor tudna mennyire remenytelen az ilyen. Gyorsan epitsd le, nagyon egyertelmuen, hogy leessen neki, hogy itt baratsag sem lehet. Ha nem ert a szobol, akkor meg tiltsd le.


43F

2019. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akar beletörődni a srác, hogy csak ki akarod használni, teljes joggal.
2019. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs barátság, arra vár hogy mikor léphet.
2019. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat, en nem rogton a kapcsolatra gondolnek. Lehet, hogy csak szabadidejeben neha dugna.

Ha sok, akkor szepen megmondod neki, hogy neked nem jatszik. Mit nem mersz ezen, konyorgom?

2019. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!