Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik párkapcsolati vita alkalmával a kukába ba#sszák a friss ételt, azok idegbetegek?

Figyelt kérdés
Otthon így nőttek fel, ezt látták vagy miért tesznek ilyet? Mennyire gyakori?

2019. nov. 3. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyenről hol hallottál? Még filmekben se láttam ilyet.
2019. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Dühösek, rombolni akarnak és utolsó önuralmukkal még valami másra irányítják a haragjukat, nem a párukat dobják ki az ablakon. Valahogy így gondolom legalábbis, még sosem dobtam ki kaját veszekedéskor.
2019. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban az ablakon repült ki.

Nem tudom, hogy orvosilag mi a definíció.

2019. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ablakon? :) hát akkor is sajnálatos.
2019. nov. 3. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik, de nyitva volt legalább az ablak? :D

Am túl sós volt a kaja, vagy mi történt?

2019. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem régebben megdobott egy mandarinnal, de elkaptam, és aztán megettük. A reflexek :)

Rossz lett volna ha tönkremegy. Palacsintát nem hiszem hogy bárki kidobna a kukába például.

2019. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ott valami gond van a toronyban. Amúgy se nem gyakori, se nem normális.
2019. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Pedig én egyszer a palacsintát baxtam ki. A ferjem sem tudott se köpni,se nyelni. Kedveskedni akartam az előző napi kisebb vitánk miatt,ahol én engedtem és a sértettségemet félre téve gondoltam béküljünk. Erre fogta magát és ott folytatta a vitát ahol előző este abbahagytuk és változatlanul nem volt igaza. Mondtam neki ezt nem hallgatom. A palacsintát,amit csak ő eszik és utálok sütni tányérostól vágtam a kukába és elmentem edzeni. 2 óra múlva mikor hazajöttem tejbe rizzsel várt.
2019. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyik ismerősömék vitáztak össze a politikán akkor dobta az asszony a kukába az egész lábast.
2019. nov. 3. 20:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban előfordulhat szinte bármi, sőt, nem is szinte, ha a bűnügyi krónikákba belelapoz valaki.

Egyszerűen a felgyülemlett sérelmek, indulatok egyszer csak robbannak.

2019. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!