Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy évek óta küzdősportokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évek óta küzdősportokat űző nő esetében kell attól tartani, hogy a sportban megszerzett tudását egy párkapcsolati "vita"során is felhasználja?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen barátnőm. Ha lefogtam, azért küzdött, hogy meg tudjon mozdulni:-)

Nem kell túl komolyan venni.

2015. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 10 évig csináltam többfajta küzdősportot, versenyeken voltam, a szobám tele van kupákkal, érmekkel (ezt nem dicsekvésből mondom, csak hogy elmondjam, tényleg komolyan csináltam, de például randin sosem mondom, hogy küzdősportoltam). Viszont kapcsolatban az erőszakot teljes mértékben elítélem mind a nő, mint a férfi részéről. Ha a srác megütne, az nálam azonnali szakító ok és én sem emelnék soha senkire kezet.

L

2015. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ütsz elsőnek ne csodálkozz ha visszakapod. De egyébként a küzdősportok mentális alapja, hogy ne vadállat módjára mindenkit elpáholj hanem, hogy önuralmat is tanulj. Főleg ha ennek a küzdősportnak távol keleti vonatkozása van. Nekem keresztanyám jár évek óta jiu jitsu edzésre és versenyekre. Ő azért kezdte, mert napi szinten olyan stressz éri, hogy a főnökét legszívesebben a tűzőgéppel verte volna pépesre.

De pl erről itt egy leírás, amiben szerepel is amiről beszélek:


A bjj, teljes nevén brazil dzsiudzsicu (angolosan: jiu jitsu) Japánból eredő földharc alapú küzdősport, amelynek történelme a szamurájok korára nyúlik vissza. A sportágnak végül számos különböző variációja alakult ki. A dzsiudzsicu jelentése lágy művészet, a sportolók súlyos sérülések nélkül próbálják meg semlegesíteni az ellenfelet, ezért is ajánlják bárkinek ezt a harcművészetet. Ahogy Remy fogalmaz, tanítványai a kemény edzéseket követően is sérülés nélkül tudnak másnap munkába vagy iskolába menni. A dzsiudzsicu fejleszti az egyensúlyt, a reflexet, a türelmet, és azt, hogy kezelni tudjuk az akadályokat a tatamin és az életben egyaránt. A sportot gyakorlók komoly tudásra tesznek szert az emberi test határairól és működéséről.

2015. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőm egyszer használta, de az önvédelem volt.

Ha az ember lányát fojtogatják, mindenki visszaüt.

(Bár a szakítás már megtörtént, mielőtt a pasi keze a nyakára fonódott, szóval már nem nevezném párkapcsolati vitának)

2015. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, én biztos nem ütnék elsőnek, még életemben nem ütöttem meg egy nőt sem. Viszont néha idegesítő tudok lenni....
2015. júl. 17. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert buntetik az emberolest vagy sulyos testi sertest.
2015. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántana egy veszekedés során? Eleve is agresszív? Mert egy normális gondolkodású lány ha te nem provokálod hogy védekezni kelljen akkor ilyenektől nem kell tartanod. Mint ahogy férfitől sem.
2015. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet megütni, én se ütök meg senkit. ennyi. Próbáltak megverni, vertek is meg(utána tanított meg apám elsősorban kikerülni, a pofonokat, másodsorban az úgynevezett suttyó verekedésre)ami gusztustalan, ezért nem igen alkalmazom. Meg nincs is értelme engem ütni, a szabad akaratom keményebb mint egykét pofon.
2015. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem agresszív, amennyire eddig megismertem, de korábban mással -ő sem volt igazán agresszív- volt olyan tapasztalatom, hogy a pofozkodás nem minden lánytól áll távol.... Ezért eszembe jutott, hogy mi várható egy olyan lánytól, aki még rendesen ütni is tud.
2015. júl. 17. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!