Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymenő nőket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymenő nőket miért nem csapják be soha? Aki szolidabb azt pedig miért csapják be a férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam, aki utált engem a suliban, a többiekkel együtt kiközösített a csendességem miatt. Nemrég viszont megnéztem hogy alakult az élete. Velem ellentétben neki jól, mert van egy jó munkahelye, szereti a férje, és gyerekük is van. Míg nekem szinte sosincs senkim, ha volt is kapcsolatom, egyáltalán nem becsültek, volt mikor engem hagytak ott.
2019. nov. 3. 21:58
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
12%

Nyugodj meg, őket is átverik, ugyanazokkal a módszerekkel, amivel téged is.


Ha ez megnyugtat, gondolj arra, hogy félrekúr a férje, aids-es a gyerekük, vagy veleszületett szívrendellenessége van.


Azt hiszem, hogy ideje lenne valamit kezdeni az életeddel.

Tegyél lépéseket ezügyben.

Holnap új nap, ne másokon rugózz,

dolgozz kicsit magadon.

2019. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez fordított nemekkel is így szokott lenni. Érthetetlen mindkettő.


Ahogy az is, hogy miért van együtt rengeteg olyan pár, ahol az egyik fél egy agresszív barom és a másikon éli ezt ki? Miért nem jön össze az a kettő akik normálisak? Jó a két agresszív nem tudnak együtt meglenni hosszabb ideig, de a két normálisnak sokkal könnyebb lenne.



Vagy ez is egy olyan dolog a bántalmazott részéről, amit már Madách is megírt, hogy "...új urat keres holnap magának.", tehát hogy nem is tud másként cselekedni valamilyen pszichológiai probléma miatt?


Akkor nem lehet, hogy itt is ez a baj? Ezt kellene megoldani a megoldáshoz, nein?

2019. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
A nagymenő nők fekete öves pszicho-karatésok, azaz ők rendezik le inkább a férfiakat, semmint, hogy a férfiak őket.
2019. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg teljesen érthető. Egy olyan ember aki elfogadja önmagát, van önbizalma, tudja az értékét nem fog belemenni olyan szituációba ahol a párja ezt mondjuk nem értékeli. Sokkal kevesebb szart tűrnek el a másiktól, nem adják lentebb. Én is nagyjából ilyen vagyok, biztos vagyok benne, hogy ezért voltak csak jó párkapcsolataim ahol megbecsültek. Amint azt éreztem, hogy méltatlan hozzám nem ültem a szarban hanem azonnal kiléptem az ilyen kapcsolatokból legyen az barátság, munka vagy szerelem. Az ilyen emberek úgymond a személyiségükkel megkövetelnek maguknak egyfajta bánásmódot, és nem maradnak olyan kapcsolatban ahol ezt nem kapják meg. A tanulság az egészből, hogy pontosan annyira fognak megbecsülni amennyire ezt kiharcolod magadnak és amennyire elvárod.
2019. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

#3


...neked mi a bajod?

2019. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

A nagymenő osztálytársaim is elváltak, csalódtak, iszákosok lettek, meghaltak, egyedül maradtak.

Idő kérdése.

2019. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

" egyáltalán nem becsültek,"


Magadat sem becsülöd. Te nem szolid vagy, hanem "bocs, hogy élek" típus. Szedd össze magad, ne akarj mindig másoknak megfelelni.

2019. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"Ha ez megnyugtat, gondolj arra, "


Tipikus magyar hozzáállás, dögöljön meg a szomszéd tehene is.

2019. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sok akkoriban irigyelt, népszerű vagy bármi miatt akkor magamnál többre tartott osztálytársammal ma már nem cserélnék.
2019. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
#9, arra akartam rámutatni, hogy Kérdezőnk láthatóan magát viszonyítja másokhoz. Görcsösen kapaszkodik ebbe a gondolkodásmódba, amit kb 95 százalék, hogy nem tud elhagyni...
2019. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!