Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymenő nőket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymenő nőket miért nem csapják be soha? Aki szolidabb azt pedig miért csapják be a férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam, aki utált engem a suliban, a többiekkel együtt kiközösített a csendességem miatt. Nemrég viszont megnéztem hogy alakult az élete. Velem ellentétben neki jól, mert van egy jó munkahelye, szereti a férje, és gyerekük is van. Míg nekem szinte sosincs senkim, ha volt is kapcsolatom, egyáltalán nem becsültek, volt mikor engem hagytak ott.
2019. nov. 3. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Holnap egy kávé valahol budapesten? ;-)

48+Ffi

2019. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam soha nagymenő, sem népszerű. Sőt, kifejezetten népszerűtlen és unalmas voltam. Mégsem vertek át. Sőt, 21 évesen elsőre belenyúltam a jóba és megtaláltam a társam. Ez nem attól függ hogy valaki nagymenő vagy sem. Addigra kinőttem a tinikori gátlásaimat, kibékültem önmagammal. Nyitott voltam és barátkozó. Ez elég is volt a sikerhez.
2019. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Az a nő éber,hamar atlat dolgokat es hamar reagal. Legyél te is ilyen ...
2019. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak jótanács: ne azt irigyeld hogy másik kirakatéletéből mit látsz (bizonyára nekik is vannak problémáik csak nem mutatják), ne mások életét irigyeld, hanem éld a sajátodat, abban legyél boldog, azért tegyél!

Tudod kinek a kezében van a boldogságod vagy a boldogtalanságod kulcsa? Igen, bizony ott a tiédben. S mosolyogj az amúgy is egy olyan jó dolog :)

2019. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A nagymenő, sokszor bántóan őszinte embereknek azért alakul jól az életük, mert ők kimondják amit gondolnak, és nem csak kimondják, de ki is állnak érte. Míg a visszahúzódóbbak akik nem konfrontálódnak, ők azok akik általában csak sodródnak az árral és nem maguk alakítják az életüket, hanem amit dobott a gépezet...
2019. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Ez igaz a nagymenők szerencsésebbik részére, mert sok olyan is van akit a nagy pofája miatt semmisítenek meg, érthető módon. Csak ők nem kerülnek be a nagykönyvbe, mint "menők" :D

2019. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!