Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondom a szexpartneremn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a szexpartneremnek, hogy jó lenne többet együtt lenni akkor megszakítja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
totál beleszerettem már egy ideje és szeretnék neki célzásokat tenni, de félek, hogy akkor vége lesz a szexnek is .
2019. nov. 4. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Neked tenne ezzel egy szívességet, így az életben nem fogsz túllépni rajtad, magadtól kéne megszakítanod vele a kapcsolatot. Egyébként nem biztos, hogy kidob emiatt, max azt mondja, hogy nem.
2019. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szex előtt közvetlen mondd neki. Akkor nagyobb esélyed van.
2019. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a baj mindig szex előtt szoktunk beszélgetni,tehát akkor tudnám mondani neki leginkább
2019. nov. 4. 16:24
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem tenne szívességet az igaz, de én már csak ennek is örülök,hogy addigf vele lehetek még szexelünk.
2019. nov. 4. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A női hozzáállás a szexkapcsolathoz megfelel az idiotizmus einsteini definíciójának. De komolyan. Minden. Egyes. Alkalommal. Beleszerettek. Aztán persze jön a sírás-rívás, hogy a férfiak csak szexet akarnak tőletek.
2019. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És az jó neked, hogy így addig fogsz szenvedni, amíg nem talál magának valakit, akibe beleszeret? Vagy majd ahhoz is mosolyogva asszisztálsz? Komolyan nem értem, mire jó kínoznod magad..
2019. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magadat gyötröd, ugye tudod?


Én is szexkapcsolatban vagyok, de részemről nincs benne szerelem és ha részéről lenne, inkább hagynám. Egyszerűen azért, mert nem vagyok kegyetlen és nem akarnám, hogy szenvedjen egy egyoldalú kapcsolatban.

2019. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Függetlenek vagytok?Beszéltetek a kapcsolatotokról az elején? Ha mindketten függetlenek vagytok és nem zártátok ki már az elején,hogy ennyit, és nem többet, akkor szerintem mond el Neki mit érzel.

Bár azt érezned kellene ha Ő is akarna többet.


Nincs veszítenivalód egyébként, már rég észrevehette,hogy ez Nálad többet jelent. Az,hogy Ő nem hozza ezt fel még nem jelent semmit.

2019. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk erről az elején de már 1 éve tart, csak így szexnek alakult. De néha úgy viselkedik velem, hogy elhiszem többet akarna, olyanokat mond. Aztán utána meg hetekig nem keres.
2019. nov. 4. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet, és az izgalom hevében tenni is.Ne áltasd magad, inkább beszélj Vele, aztán vagy lesz folytatás, vagy nem.
2019. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!