Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális, ha emiatt szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön összefutotta élőben egy lánnyal, aki korábbról facebook ismerősöm volt. Élőben nem ismertem fel, hogy ki az, úgy kellett más a rendezvényen jelenlévőktől megtudakolnom utólag. Így pénteken tudtam vele beszélgetni messengeren, aminek az lett a vége, hogy ő nem igazán szeretne engem megismerni. Max nagyon kis esélyem lenne, de inkább csak ártanék magamnak. Mennyi ideig lenne normális, ha emiatt szomorú vagyok. Nem minden szép lánnyal való találkozás, és elutasítás visel meg ennyire, ha csak egy ilyen egy napos történetről van szó. 26/F

2019. nov. 5. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs megszabott időpont. Igyekezz elfelejteni, hiszen egyszer már szétmentek az utaitok, mert a facebook-os ismeretségből nem lett semmi.
2019. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!