Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy szinte nem telik el úgy egy óra hogy ne lennék szomorú amiatt, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig el voltam barátnő nélkül is, de már egy ideje nagyon hiányzik, és hiába keresek, nem találok olyan lányt aki normális kapcsolatot szeretne. Már kezdek nagyon szomorú lenni emiatt.

Leginkább attól félek, hogy sosem lesz, mert még eddig sem volt:(


2019. márc. 19. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit teszel azért, hogy legyen? Te milyen vagy külsőre és belsőre? Megfogalmaztad már magadban nagyon pontosan, hogy milyen társat szeretnél?


Kérdésre a válasz: nem, nem normális, mert ez már csak rinya és önsajnáltatás.

2019. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem normális.


Legyél férfi, ne rinyálj az interneten!

2019. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

úgyse fogod elhinni, hogy nem egy csaj hiányzik neked igazán, amíg ki nem próbálod


(vszeg nem fogja betölteni az ürességet, vagy ha mégis, akkor ugyanitt leszel 5 év múlva amikor szakítotok, vagy elüti egy autó)


nem függhet a boldogságod egy rajtad kívül álló személytől


de majd rájössz erre egyszer magadtól is

2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyanok akik normális kapcsolatot szeretnének, de tudod ehhez nem elég annyi hogy te is szeretnél. Ha nincs, és eddig nem volt barátnőd, akkor annak oka van. Barátom 22 volt, amikor osszejottunk, azelőtt neki se volt senkije. Konkrétan azért mert nem egy túl vonzó kinézetű ember, de én láttam a személyiségét: olyan ember, akirr mindig tamaszkodhatok, megtesz mindent azért hogy megadja nekem amire vagyok, mind lelkileg, mind anyagilag. itt nem 70 szálas rozsacsokorra gondolok, hanem pl van jogsija, fenntartja magát, ami egy talpraesett osszeszedett emberre utal és arra, hogy vannak ambiciói és céljai az életben, ami szintén pozitív és még sorolhatnam. Először a saját életed rendezd, akkor lesz barátnőd.
2019. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mindehhez hány éves vagy?
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2019. márc. 19. 22:05
 7/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Mit jelent az, hogy normális? Mindenkinek más a normális. Gyakoris fiúk esetében például egész normális.

Ha az lenne a kérdés, hogy jó e az, hogy állandóan ezen szomorkodsz, akkor azt mondanám, hogy nem jó, hogy állandóan ezen szomorkodsz. Próbálj meg valami hasznos és élvezhető elfoglaltságot találni, és ne gondolj állandóan a csajokra.

2019. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog!


A boldogsagod nem egy másik személyen múlik ! 22 évesen nem itt kellene a neten sír is hanem menni a bulikba és csajozni ! Az én első barátom 15 éves volt (én is annyi voltam ). Majd 10 évvel le vagy maradva a testiség megismerésében ! Mi lesz ha tovább vársz ? 26 -32 éves korodig ?

2019. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Verd csak tovább napi 3x a kicsi kukid. Közben meg gondolj arra hogy más egyszerre több nőt kefél!
2019. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert azon alapul az önértékelésed, hogy népszerűnek számítasz-e a nőknél. Nem jó dolog, akár az életedbe is kerülhet.
2019. márc. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!