Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság valakinek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság valakinek bejönnek a szőke hajú lányok? Vagy már nem etalon a szőke-kék szemű lány?

Figyelt kérdés

Lehet valakinek tök mindegy, de vegyünk példának két egyforma lányt csak az egyik szőke a másik pl barna hajú, akkor melyiket választanátok?

Fontos a hajhossz? Pl legyen derékig érő, göndör, egyenes?


2019. nov. 5. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barna, hátközépig érő, egyenes.


Persze ha a két lány közül a szőkének jobb a személyisége, akkor őt.

2019. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mintha a szemszín opcionális lenne... Nem minden természetes szőke hajú nő akarja befestetni a haját...
2019. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Sokaknak tetszenek. A páromnak is ez a zsánere, ezért is van velem😀Nekem pasikban is a szőkék a zsánereim, pedig a sztereotípia alapján mindenkinek a latin macsók kell tetsszenek, meg az arab sejkek. Hát nekem a barna bőrűek sosem jöttek be. Ízlések és pofonok.
2019. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki ilyen baromságok alapján dönt, az meg is érdemli. Mindenkinek más áll jól. Ez is szőke, kék szemű:

[link]

Meg ez is:

[link]

2019. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eredeti szőkékre gondoltam
2019. nov. 5. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább a barna, szőkés barna hajú lányok jönnek be, de tetszett már természetes szőke hajú lány is, összességében nem ez alapján döntenék, ez csak preferencia, nem mindig találkoznak az elképzelések a valósággal.


Hajhosszal is úgy vagyok, hogy alapból a hosszabb hajú lányok jönnek be, de szintén nem ez alapján döntenék, tetszett már rövid hajú lány is, bár elég kevésnek áll jól.


Felesleges ezen görcsölni (ha görcsölsz ezen).

2019. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ha tokád van, vagy nagy segged, akkor teljesen mind1 milyen a haj és a szemed színe.

Ugyanez vonatkozik az arcodra, fogaidra.


Van egy liliputi gnóm kolléganőm. Ő szőke és kék szemű, csak ilyen seggdugó méretű. Hobbit karakter.

2019. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak fiúk akiknek pont egy tipus a zsánerük, de azt vettem észre, ha szép az arcod és arányos az alakod a hajad meg nem szanaszét tört valami akkor majdhogynem mindegy milyen színű a hajad és szemed.

Nekem az elmúlt fél évben volt barna, padlizsán, élénkvörös és abból kiszőkített sárgás borzadály, de mindegyiknél ugyan annyi udvarlóm volt és volt aki megjegyezte hogy mindegyik tetszett neki, pedig a mostani kifejezetten rosszul áll, vissza is akarom festeni az eredeti "unalmas" barnára.

Szóval szerintem örülj hogy természetesen ilyen különleges hajszíned van mert sokan meg lehet pont ilyenre festik mint a tiéd. :)

21l

2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a haj hossza, minimum vállig érjen.


Viszont a kérdés egyből betalált nálam :)

Egyébként pedig tudom ez fura, és biztosan csak véletlen, se soha egy barna hajú nőnek sem kellettem, csak a szőke hajúaknak az eredeti szőke hajúaknak.


De bazira nem a hajszín és a szemszín érdekel.

2019. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sohasem volt etalon. Most se az, nézz körül az utcán is, néha!
2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!