Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál a barátnődnek egy autót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál a barátnődnek egy autót használni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy több éves kapcsolatról van szó. A 20-as éveitek közepén/ vége fele jártok. A barátnőd közgazdászként dolgozik, jól keres, de még nem engedhet meg magának egy jobb autót. Neked mint férfinak vagy egy több száz milliós vállalkozásod. Adnál a barátnődnek egy kb 3-5 milliós kocsit, hogy használja? Nem iratnád a nevére.
2019. nov. 5. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hány huszonéves férfinak van több százmilliós vállalkozása? Továbbá: akinek nincs ilyen vállalkozása (feltételezem, hogy itt majdnem mindenki ebbe a kategóriába esik), az hogyan tudná magát reálisan beleképzelni?
2019. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hemzsegnek itt a több száz millás vállalkozással rendelkező huszonéves fiúk :D
2019. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kisebb értékben én kaptam kocsit így használatra,aztán mikorra lettt pénzem sajátra vissza adtam és eladta

Exem nevében mondhatom Igne

De az az autó nemvolt 3-5 millió hanem csak 800ezer kb.

2019. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van (mind3 saját tulajdonú) volt már rá példa exnél.

Persze csak használatra, nem örökbe.

28F

2019. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem mert az valook


Egyszerűen azért mert ha kicsit adsz neki amivel dolgozni mehet és jöhet akkor azt azért teszed hogy ne kelljen érte menned így te nem szereted.

2019. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vállalkozásom, még érettségim sincs, de barátnőm kapott egy új középkategóriás autót tőlem.
2019. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az exem odaadta a saját autóját használatra, mert ő biciklivel szeretett járni, többéves kapcsolat volt, együtt éltünk. Most jelenleg "örökölt" autót használok, mert a párom vett magának újat 2 éve, a régit én használtam, most gyűjtöttem össze sajátra. Volt egyébként saját autóm évekig, pont a párom miatt adtam el.
2019. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen odaadnám, de komoly kapcsolatban.
2019. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függne, hogy szüksége van-e rá. Arra senkinek nem fogok kocsit adni, hogy 10 perc sétát a munkahelyére autóval tudjon megtenni és a wc-re is kocsival tudjon járni. Ha valóban nem tud meglenni kocsi nélkül munka vagy egyéb miatt akkor persze természetes dolog. De ha csak lustaságból kell neki akkor nem.
2019. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" egy több száz milliós vállalkozásod."


Jók ezek az életszerű szituációk :D Akkor már adhatnál neki egy jachtot is, ne kicsinyeskedjünk kérem.

2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!