Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátodnak/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátodnak/barátnődnek nem lennének barátai?

Figyelt kérdés
Nem rég randiztam egy sráccal és kicsit furcsálta, hogy nincsennek barátnőim. Elmondása szerint mivel sok lájk van a képeimen azt hitte népszerű vagyok. Igazából csak sok embert ismerek a munkámból kifolyólag, de nem járok össze senkivel, nem tartok csajos estéket stb. Úgy láttam, hogy a srácot ez kicsit talán zavarhatta, de igazából hamar túllépet a témán. Nektek fura amikor egy fiatal lánynak egyáltalán nincsennek barátnői?
2019. szept. 7. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
facebookon sokaknak 1000 meg ezer ismerőse van....abból több 100-an vallják magukat barátnak...de igazi barát aki nem egy kamu facebbokos abból talán 1-2 ha van.
2019. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyébként nem elzárva él a világtól, hanem vannak valamilyen emberi kapcsolatai, az nem baj, a te eseted ilyen. De vannak emberek, akiknek még ennyi sincs, az jellemzően ráakaszkodik a másikra.
2019. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer volt úgy 6 évig egyetlen igaz barátom. Több nem is kellett.
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én 29 éves vagyok, nő, és nekem sincsenek barátaim. Szétszéledtek, soknak már gyereke van vagy külföldön él, meg szakadtak a kapcsolatok. Én azt látom hogy sokan vannak ezzel így a lányok közül, a férfiak jobban kitartanak egymás mellett. Irígylem azokat az ismerőseimet, akiknek a gyermekkori barátságuk még most is él.
2019. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Jobban zavar a nincsennek két nn-nel írva. Látod, ezért baromság a facebook, instagram és társai, mert az életben, ha szükséged lesz bárkire onnan, senki sem lesz ott.
2019. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem csajból volt ilyen is, olyan is (nem egyszerre): egyik a hugán kívül komolyabban nem barátkozott senkivel, a másik meg állandóan nagytársasági életet élt magával rángatva engem mindenhova. Mindkét helyzetnek volt előnye és hátránya is, de elfogadtam hogy nekik ez kell. Azt vallom: ne akarjuk átnevelni a párunkat! (Feltéve hogy nem káros szenvedélyről kell leszoktatni, de itt nincs szó erről)

Ezeket a nyomorult fészbukos státuszokból következtetéseket meg tényleg jó lenne ha elfelejtenék az emberek, ott mindenki annyit láttat magából amennyi az érdekében áll, akár egy sorozatgyilkosnak is lehet ezer "barátja".

2019. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:

Dehogy furcsa!


Nálam már szètszéledt a haveri kör, 1-2 emberrel tartom a kapcsolatot, ha kell valakinek valami.


Az asszonynak nem is voltak barátnői, sőt, az előző felesègemnek sem.


Nem is zavart :)

2019. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!