Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek fiatalabb párjuk van! A párotok családja hogyan viszonyult hozzátok, mikor megtudták, hogy idősebbek vagytok?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párom 3 évvel fiatalabb tőlem és kicsit tartok a találkozástól, hogy mit fognak rólam gondolni, hogy én 3 évvel idősebb vagyok. Lehet nevetséges, hogy ezen kattogok, de bennem van a para, hogy nem fognak elfogadni.


23/L | 20/F


2019. nov. 5. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne kattogj rajta, ez a korkülönbség minimális. A férjem és köztem 4 év volt és hasonló korúak voltunk (18-22). Ő akkor végzet az egyik sulival, még előtte volt a másik, én pedig már dolgoztam.Ismertem a szüleit régen, anyósom a tanárom volt. Nekem nem mondták de tudom,hogy voltak fenntartásaik azzal,hogy én máris férjhez akarok menni a fiuk meg még tanult, de sosem jött ez szóba köztünk.


De egyszerű: gondolom a barátod elmondta ezt otthon, tehát tudja a szülők reakcióját.Ezt Neki kell letárgyalni Velük és nem Neked. De ne aggódj, nem hinném,hogy ez a korkülönbség, szimplán magában gond lenne.

2019. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 évvel vagyok idősebb a férjemnél. Szüleit inkább az zavarta, hogy volt már két gyerekem és elváltam. Féltették, hogy a pénzre megyek. Sajnos jött egy olyan időszak, mikor bőven volt lehetőségem bebizonyítani, hogy támogatom minden helyzetben. Azóta kijöttünk a gödörből.

Mióta a közös gyerek megszületett, azóta valahogy a két hozott gyerekem is elfogadták a szülei teljesen.

2019. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam 28 éves fiú. Együtt van egy 41 éves nővel. 1 éve született meg a közös babájuk. A nőnek egyébként van egy tizenéves lánya és fia a korábbi kapcsolatából. Senki nem botránkozik meg rajtuk. Sőt, a srác anyja igazán büszke is a kapcsolatukra. Pedig szerintem ez már nagyon durva korkülönbség. Amikor a srác 50 lesz még csak, a nő már 63...
2019. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Addig amíg a srác 50 éves lesz 22 évet kell leélniük együtt.

Nem vagyok híve a nagy korkülönbséges kapcsolatnak, de ezt az érvet sosem tudom elfogadni. Ha 22 évet leélnek békességben, boldogságban együtt, vélhetőleg nem akkor jön rá a pasi hogy Ő még mindig "fiatalos",míg a párja már idős.


Addig ezer minden egyéb történhet, pl. a pasi betegszik meg és a nő ápolja.Én is ismerek ilyen történetet. A srác 20 évvel volt fiatalabb mint a nő. Ugrott egy fejest a Balatonba, sekély helyen, gerinctörése lett, kerekesszékbe került....a nő ápolja tizenéve már.


De mondhatom a saját példámat. A férjem 4 évvel volt fiatalabb. Gyógyíthatatlan betegségben 30-as éveiben veszítettem el.

2019. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Részvétem a férjed miatt! Sajnálom! Viszont 3-4 év korkülönbséggel még szerintem semmi gond nincs (akkor sem, ha a nő az idősebb). A baleseteket most kár ide venni, mert a balesetek kortól függetlenül megtörténhetnek. Viszont ha csak simán az életet nézzük (baleset nélkül) én együtt szeretnék megöregedni a párommal.


"Ha 22 évet leélnek békességben, boldogságban együtt, vélhetőleg nem akkor jön rá a pasi hogy Ő még mindig "fiatalos",míg a párja már idős."


Ha rá jön a kapuzárási pánik, még akár erre is rájöhet és akkor 50 évesen nem egy 63 éves nővel akar együtt lenni majd, hiába éltek le 22 évet együtt. Viszont ennél is nagyobb gond az, hogy ő szexuálisan még igen csak aktív lesz 50 évesen, a nő meg 63 évesen egyre kevésbé fogja kívánni a szexet már ahogy öregszik. Nyilván imponáló 28 évesen 41 éves nővel együtt lenni, és a nőnek is imponáló, hogy egy fiatal férfi van vele, de ez 50-60 felett is ilyen imponáló lesz vajon?


Én maximum 5-6 év korkülönbséget tartok egészségesnek.

2019. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és köszönöm az együttérzést!

Igen, valóban nem jó a nagy korkülönbség, én vélhetőleg a saját helyzetemből kiindulva látom kicsit másképp'.

Irod a kapuzárási pánikot..A nőknél 45 év után megkezdődik a változókor, ami szintén járhat a szexuális vágy csökkenésével.Ha a férfinál kapuzárási pánik jelentkezik az megtörténik Hozzá hasonló korú feleségével is, huszon/harmincéves lányokra vágyva.Azt előre nem lehet tudni,hogy ki milyen aktív lesz ebben a korban, sőt, már fiatalon is eltérő lehet a szexuális igény.

Én továbbra is a gyerekkérdést látom kardinálisnak, ha abban meg tudnak egyezni a felek, és hosszútávon is marad a véleményük (pl. a fiatal pasi nem akar gyereket az 10 év múlva sem),akár működhet is a kapcsolat.


Sajnos nagyon sok kapcsolat/házasság felbomlik, az ok szerteágazó lehet, így én azon a véleményen vagyok hogy amennyiben két embert őszinte, erős érzések kötnek egymáshoz, csak a korkülönbség ne tartsa vissza Őket a kapcsolattól.

2019. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Lényegében akkor kiegyezhetünk, hogy nem tartjuk jónak a nagy korkülönbséget, max abban nem egyezünk, hogy miért nem. :) De nincs ezzel semmi gond. :) Lehet itt normálisan is véleményt cserélni ezen az oldalon. Mi vagyunk az élő példa rá :)
2019. nov. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, IQ kérdése,ki hogy reagál egy kérdésre.Régen gyk-s vagyok, még sosem döngöltem a földbe senkit, sőt, nem is bíráltam.

Magam is kerültem már olyan helyzetbe amiről korábban azt gondoltam,hogy na, én aztán sosem..Innentől kezdve valóban soha nem mondhatjuk,hogy soha.


Sokan a sérelmeiket élik ki az oldalon, a velük történt negatív helyzeteket kiíró kérdezőre/reagálóra azonnal ugranak.


De tudjuk, más sorsában könnyű okosnak lenni.


És igen, egyezik a véleményünk: nem hiszek a nagy korkülönbséges hosszútávú kapcsolatokban ;)

Bár biztos vannak kivételek, és a kivétel mindig erősíti a szabályt.

2019. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!