Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes, szociális fóbiás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, szociális fóbiás (vagy majdnem) lányokhoz, hogy viszonyult a barátotok anyukája?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nem tudom, miben nyilvánul meg a szoc.fóbiád -ha elmondod, talán tudok valamit válaszolni. Így nem látom, miben nyilvánul meg.
2017. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőre azt gondolta, hogy biztos nem érzem jól magam náluk, amiért leginkább csak zavartan üldögélek, meg nem nagyon kezdeményezek beszélgetést. Volt, hogy páromtól meg is kérdezte, hogy haragszom rájuk valamiért? Aztán azóta megszokta, hogy ilyen vagyok - meg többedik alkalommal azért nyilván én is felengedek kicsit, így a kettő együtt elég ahhoz, hogy elfogadjanak. Annyiban rossz a dolog, hogy párom exe olyan volt, aki csüngött az anyóson, és néha rossz néven veszi, hogy én pl. nem hívom fel csak úgy, hogy hogy vannak. De szerencsére nagyon korrekt nő, és annyi neki elég, hogy látja, mi jól megvagyunk párommal. :)
2017. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudja elfogadni, hogy ilyen vagyok. Ő nagyon extrovertált és nem különösebben kedvel engem, úgy gondolja, az egész hozzáállás kérdése (depressziós is vagyok).
2017. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!