Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinel ismerkedesnel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinel ismerkedesnel csak a hibait latom inkabb erdemes tovabb folytatni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ferfivel, nagyon aranyos, kedves, torodo. A belseje nagyon megfogott. De a kulsejevel van 1-2 gondom, amin nem tudok csak ugy atsiklani es egyre inkabb zavar. Mit tennetek? Folytassam tovabb? Vagy hagyjam? Nem erzem ezt a rozsaszin kodot, pedig az elejen azt gondolom, hogy a hibakat a masikban eszre sem vesszuk
2019. nov. 9. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valami zavar, ne eroltesd. Ez az eleje, mi lesz kesobb?
2019. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, viszont tenyleg egy nagyon ertelmes ember, akivel lehet a jovot epiteni, nagyon szomoru vagyok es haragszom magamra :(
2019. nov. 9. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az, ha lehet rajta változtatni, túl sovány, vagy a hajstílilusa akkor szerintem érdemes folytatni, viszont ha olyan, amin nem tud változtatni pl szemének színe, az orránál formája, nagysága, akkor hanyagold.
2019. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az elején nem esik le az hogy ez lesz az akivel jó lesz hanem a hibàit látod akkor ez később rosszabb lesz.

Ha lesz konfliktus vagy gyenge időszak a kapcsolatban akkor a hibák óriásinak fognak tűnni és megundorodsz tőle.

2019. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az exemmel az ismerkedés alatt ugyanez volt, csak fordítva.Állandóan csak a hibákat kereste, és meg is találta bennem, ugye én sem vagyok tökéletes nő.Ő viszont azt kereste(a mai napig azt keresi egyébként), de ez már csak később esett le nekem.Ostoba reményeim voltak, hogy hátha ez később változik majd.Nos, nem változott, csak rosszabb lett minden egyes nappal.

Besokalltam és a kapcsolatnak vége lett.

Szerintem ennek így sok értelme nincs, ha nem tudsz elfogadni dolgokat vele kapcsolatban már az elején.Ez később csak rosszabb lesz.

2019. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az oltozkodese egyaltalan nem tetszik, tobbszor kertem nagyon kedvesen, hogy orulnek ha neha felvenne egy elegansabb polot vagy inget (figuras polokra jar allandoan es melegitobe) Elmondta, hogy neki igy jo, nem hajlando valtoztatni. Emellett a fogait is nagyon elhanyagolja, nem torodik veluk.
2019. nov. 9. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"Emellett a fogait is nagyon elhanyagolja, nem torodik veluk."


Nálam ez azonnal lapát.Ilyen emberrel nem tudok csókolózni.

2019. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!