Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél a lánynak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél a lánynak is kell keresnie a fiút?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és arra lennèk kiváncsi , hogyha ismerkedek egy fiúval akkor neki is vissza jelzés hogyha keresem őt?

Elmúlt 3 napban 10x keresett egy fiú . Én csak 2x .



2019. okt. 23. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kell. Legalábbis én nem vagyok híve az egyoldalú dolgoknak...
2019. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
igen
2019. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy nagyon jó visszajelzés arra, hogy mennyire érdekled őt.

Igen, persze, van az a divatos játszmázás, hogy "ne keressük, mert úgy majd aztán tutira megőrül érted"... nos, a valóság az, hogy ez esetben nem érted, hanem tőled fog megőrülni. ;) Dedós, beteg hülyeség.

Ha valakin nem látom, hogy érdeklődne, akkor felesleges erőltetni, ami nem megy. Ha meg csak játszmázás volt, akkor meg azért nem, mert ez végső soron érzelmi hazugság. Arra meg inkább ne alapozzunk kapcsolatot.

Értelmes körökben ha hiányzik valaki, akkor azt keressük. Akinek meg az nem tetszik, hogy mondjuk egy lány érdeklődik felőle, azzal talán nem is baj, ha nem lesz párkapcsolat.

2019. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, megerősítésként.
2019. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze, honnan tudná, hogy érdekel téged, ha állandóan tartani akarnád a távolságot?
2019. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Kell, mindenképp. Ez egyfajta visszajelzés.
2019. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze, úgy jó, ha kölcsönös a dolog.
2019. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
Aki nem keres, azt én se keresem. Aki elintéz egyszavas válaszokkal, vagy még annyival se, azt se fogom keresni, mert úgyis jön a következő. Nagyjából 50-50%-nak kéne lennie az aránynak.
2019. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az az ideális, ha kb. annyiszor keresed őt, mint ő téged.
2019. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan, hogy "kell" keresni. Ha szimpatikus, szívesen beszélgetsz vele, akkor írj rá, hogy kétoldalú legyen az érdeklődés. Ilyen esetben mindig gondolj arra, hogy mit gondolnál az ő helyében, ha valaki sose írna rád és mindig neked kellene? Férfiak ugyanolyan emberek. :)
2019. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!