Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy egy férfi spórol a fizetéséből és az a havi 70-80 ezer forint nem éttermezni, meg utazgatni van?

Figyelt kérdés
F/28
2019. nov. 9. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap még borvacsorára akartad vinni 50 ezerért. Talán azért, mert te se tudod, hogy mit akarsz. Egy biztos; te csak pénzért jutsz nőhöz, amíg a Föld gömbölyű.
2019. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
10 ből 1 fiatal huszonéves lány az, aki nem a mának él és nem akar éttermezni, mozizni, utazgatni. Tudom, 33 ves férfi vagyok, az utóbbi években 3 huszonéves lány hagyott el, most mindnek olyan párja van, akikkel 2 havonta külföldre mehetnek és mennek is. Én amikor huszonéves voltam ez a sok külföldi út még nem volt divat, alig alaig mentek az ismerős nők 10 éve oda. Most meg minden 2. huszonéves mindig megy. Divat lett ez. Nehéz azt az 1 et megtalálni, aki nem ilyen és be is jön neked. De hiszem, hogy neked is összefog egyszer jönni.
2019. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze úgy nem nehéz félretenni havi 80 ezret ha az az összeg amit a megélhetésre fordítasz kimerül abban hogy bérelsz egy 8 nmes szobát. Vagy azóta már sikerült elköltözni? Az meg hogy ha jól értem legutóbb vmi pénzes vállalkozónak probáltad kiadni magad, ne haragudj de viccnek is rossz.
2019. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

"10 ből 1 fiatal huszonéves lány az, aki nem a mának él és nem akar éttermezni, mozizni, utazgatni."


22 éves egyetemista lány vagyok átlagos anyagi helyzettel, kb havi 50 ezerből élek koliban. Ha nekem még ebből is futja minden kiadásomra (koli, kaja, jegyzetek, vonatjegy) és ezen felül havi 1-2 mozira, cukrászdára, kávéra, italra, akkor nehogy már egy dolgozó felnőtt embernek valami megugorhatatlan szint legyen ez. Étterembe inkább csak családdal járok, de amúgy ha lenne hozzá társaságom, akkor az sem lenne feltétlenül nagy kiadás, nem muszáj Michelin csillagos helyre járni, rengeteg kulturált hely van, ahol 2-3 ezerért jó minőségű és normális mennyiségű kaját kapsz. Mondjuk havonta egyszer nekem ennyi simán beleférne. Ettől még nem a "mának élek", komoly tervek nélkül már rég nem sz#patnám magam orvosin. Oké, külföldre nem utazom, mert erre nem futná, de elég sok embert ismerek a korosztályomból és kb 10%-uk jár külföldre utazgatni rendszeresen, a többiek max dolgozni.

2019. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

"10 ből 1 fiatal huszonéves lány az, aki nem a mának él és nem akar éttermezni, mozizni, utazgatni."


Jah, meg kell találni azt az egyet, aki olyan, mint egy szobanövény, leteszed a sarokba, bámulja a falat és elég neki néha egy kis vizet adni. Mennyi élményt fogtok együtt gyűjteni!


Balázska, nem akkor fogsz talpraállni, ha van X összegű megtakarításod. Hanem majd ha nem kell idejönnöd naponta kétszer verni a nyálad meg hisztériázni (mikor melyik).

2019. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!