Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pepcóbol érdemes ruhát venni?...

Pepcóbol érdemes ruhát venni? Férfi egyszínű póló, átszámítva kb 700 forint, állítólag pamut. Gagyi ruhákat árul?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Passz. Én még soha nem vettem ruhát ott, de a kik-ben igen. Egy cicanadrágot olyan 3 évvel ezelőtt kb és már nagyon sokszor ki lett mosva, és még mindig tökéletes. Szóval ebből kiindulva próbáljatok ki, mert az is kb egy ezres volt csak amit én vettem a kik-ben
2019. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A Kik-nél szerintem sokkal jobb a Pepco. Ár/érték arányban szerintem teljesen jó.
2019. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes mert 2 éve megvan egy farmernadrágom pepcoban vettem és naponta többször biciklizek, még nem kopott ki a fenékrésze
2019. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vennék ott ruhát,valahogy annyira műanyag azaz egész bolt számomra,de ha neked tetszik és egy próba után azt mondod,hogy okés akkor vedd meg.
2019. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csomó pepco-s ruhám van és nagyon szeretem őket.
2019. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen meg vagyok elégedve a minőséggel. Amiket eddig ott vettem, mindnek jó volt az anyaga.
2019. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azt moondom, hogy kizárólag onnan öltözöm, de van onnan is pár cuccom. Igaz, én nő vagyok, szerintem férfiruhákból nincs akkora választék. De egy egyszínű pólóval nemigen lehet mellényúlni, 700 Ft meg nem pénz érte.
2019. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!