Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ki mellé ülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ki mellé ülnétek be egy autóba? Egy közepesen kinéző pasi mellé egy sportautóba vagy közepesen kinéző pasi mellé egy Young/oldtimer Mercedesbe vagy egy jó pasi mellé egy levedlett rozsdaboglyába?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Adom a #9-et.
2019. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az mellé, akit kedvelek?? Jajj ne már...
2019. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés hipotetikus, én is ebben a szellemben válaszolok. Kezdeném azzal, hogy autóba nem érdemes sok pénzt fektetni, mert idővel csak veszít az értékéből. Tehát ha a 3. pasinak azért van szar autója, mert helyette ingatlanba rakja a pénzét, a másik kettő meg albérletben él, akkor nyilván a 3. pasit választanám, mert ő az aki kezelni tudja a pénzt. Ha mindhárman csórók, csak az első kettő hozzájutott valahogy azokhoz az autókhoz, akkor egyiket sem választanám. Nekem van pénzem, nem illenénk össze. De ha mindháromnak lenne pénze, akkor azt választanám, aki a legjobban illik hozzám belsőre. Az hogy jól néz ki, vagy csak átlagos a külseje, nálam nem szempont.
2019. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikkel menni szeretnék valahova. Az, hogy én milyen autóba ülök be, abszolút nem tud önmagában lázba hozni (na jó, egy Teslába szívesen beülnék egyszer, de ez szakmai ártalom, és ha valakivel ismerkedek ugyanúgy nem fogok ok nélkül, vagy azonnal beülni a kocsijába, mert az ilyen vagy olyan.)

Mivel a három férfiról a kocsijukon kívül annyit tudunk, hogy kettő közepes, egy jól néz ki (számomra), feltételezem, hogy MINDEN más tulajdonságuk megegyezik. Ez esetben logikusnak tűnik a jobban kinézőt választani. Szerencsére az életben nincs ilyen, és minden ember csomagban jár, így nem kell pusztán a külső alapján választani.

2019. nov. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad mindegyik megbízható ismerős. Akkor képzeld el, hogy mondjuk haza akarnak engem vinni munkából, mert ők is arra tartanak. Akkor akármilyen kocsi és akárhogy néz ki az az ismerős biztos mellé ülök és beszélgetek vele.
2019. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan pasi mellé, aki szeret, és ha annak a pasinak egy levedlett rozsdaboglyája van, akkor abba.

Majd vennénk egy új autót.

2019. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én szekeremmel ki jönne el? 2 lóerős, vagy 2 ökör, amelyik tetszik
2019. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én a sportautóba ülnék be, pusztán azért mert imádom őket:3
2019. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!