Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha érezni hogy izzik a levegő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érezni hogy izzik a levegő mikor valaki olyan közelében vagy aki tetszik azt jelenti hogy kölcsönös?

Figyelt kérdés
És nem csak te képzeled be hanem azt tényleg csak akkor lehet érezni amikor mindkét fél részéről megvan vagy lehet hogy csak te érzed hogy izzik a levegő mikor közelebb vagytok?

2019. nov. 9. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

1, Nálam 1* volt ilyen a leírás szerint, tehát lehetséges;

2, Igen:).

2019. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, akkor mindkét fél érzi, akkor izzik, vibrál a levegő. :) Sőt, lehet annyira, hogy mások is észreveszik.
2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ritkán, de van ilyen.
2019. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És milyen ez az izzás? Komolyan, valaki körülírná nekem, mert én ezt sose értettem.

22/L

2019. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Volt ilyen férfi az életemben, szó szerint izzott a levegő körülöttünk, már másoknak volt kellemetlen pedig egymáshoz sem értünk.
2019. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ritka, de van ilyen. Nekem egyszer életemben, bár részéről az csak a szexről szólt.
2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy te odavagy érte és te érzed.
2019. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!