Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajom legjobb barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom legjobb barátnőjének nagyon bejövök de közben utál. Nekem is nagyon tetszik külsőleg, de én sem tudom elviselni. Ennek ellenére vibrál köztünk a levegő! Hogyan lehetne feloldani ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Sok kellemetlenségem van belőle. Utáltam mindig is a csajt, ő se bír engem, beszól, pofákat vág, szid engem, de közben meg vonzódom hozzá. Viszont a barátnőmbe vagyok szerelmes! De közben meg van ez a fura érzés, nem is értem hogyan lehet ez! Mi ez az érzés olyan valakivel akivel 2 percet nem bírunk ki egymás társaságában!? A csaj sokszor részegen rámjön! Veszekedik velem a barátnőm jelenlétében, mindent mond rám, aztán ha kettesben maradunk ajánlatot tesz, közel jön hozzám, megmarkol. Legutóbb már addig ment el hogy a barátnőmnek mondta meg részegen csajbulin hogy milyen jó pasi vagyok szerinte külsőleg! Kicsit féltékeny is lett a barátnőm,de aztán én lettem számonkérve hogy mi ez amikor eddig mindig szidott engem, azt akarta dobjon ki! Volt olyan is hogy vittem őket haza buliból, fáztam nagyon, vacogtam, erre a csaj mindenki előtt azt mondta: majd ha hazaértünk akkor alaposan (sic!) felmelegít, ez a minimum az ingyen fuvarért. Szerencsére a párom annyira részeg volt hogy nem emlékszik rá, de mindenki nagyot nézett.


Szeretem a barátnőmet! Hogyan lehetne kivédeni ezt az egészet? Volt valaki már így? A kapcsolatot kéne a csajjal megszakítani, de a legjobb gyerekkori barátnője, szüleik szomszédok, állandóan nálunk lóg (még a végén be is költözik mert nem tud meglenni az albijában). Mi ez a zsigeri utált egymással szemben, közben meg legszívesebben egymásnak esnénk???

Barátaim szerint egyszer kéne lerendezni rendesen a csajt és utána megoldódna a dolog azonnal. De én megcsalásra képtelen lennék!


Jó kis barátnő az ilyen, igazi kincs!!!!


2017. dec. 6. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy elmondod a barátnődnek, és vége lesz a barátságuknak.

2. Vagy eltűröd

3. Vagy megfekteted a csajt

4. Vagy beszélsz a fejével, de kétlen hogy abba hagyná (durva megszégyenítéssel talán)

5. Vagy cseszteted és harc lesz


Melyik a szimpatikus?

2017. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát bizony oviba is az tetszett a legjobbat akit folyton cukkoltunk...
2017. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavarna a jelenléte akkor leraznád magadrol egykettőre de sztem ezt te is érzed vonzódsz hozzá .Ennyi.De sztem ez nem szerelem.
2017. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb hasonlo cipőben vagyok de nalunk a pasi ilyen igaz nem mászott ràm szerencsére de irritàl a közelsége .
2017. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon gusztustalan.

Az en baratnom es az exem is utaltak egymast , ugyanakkor hallottam egy ket dolgot , hogy az ex megfektetne es lattam a baratnon valamit mikor meg nem voltam egyutt az exel , ami miatt azota sem bizom meg benne. Pedig gyerekkori baratsag lenne ez..

2017. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetne feloldani ezt a dolgot?"


Úgy, hogy nem (vagy nem "jól") rezonálsz a kommunikációira.


Ez ugyanis szintén szerelem, csak épp az aggresszívabb verzió.


Tehát vagy ne szívózz te is vele (például vedd komolyan, amit mond és reagálj annak megfelelően egy határozott NEM-ként értelmezhető kommunikációval), vagy ne is foglalkozz a szívózásaival egyáltalán.

2017. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy tesztel a csaj, ha bedőlsz, megdőlsz. De persze ne csak emiatt ejtsd, ha TÉNYLEG szereted a barátnődet. S ne maradj a lánnyal kettesben SOHA!
2018. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!