Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt a legmegalázóbb helyzet amibe egy másik csaj hozott titeket?

Figyelt kérdés
Akár a barátnőtök akár egy idegen csaj próbált megalázni,légyszi írjátok le és azt is hogy mit tettetek ellene,és mi lett a vége?
2010. júl. 18. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem egy ismerős csaj a nevem helyett "k.u.r.v.á.nak" hívott, mert a pasija meg akart d*gni, és az öccse pedig rám volt állva. Féltékeny és irigy volt a lelkem,de az ilyet csak leszarni lehet!
2010. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megismertem egy fiút neten, aztán suliban odaültünk mellé órán bnőmmel, ő meg próbált beégetni a fiú előtt, és szarul esett, de a fiú megvédett:D:$
2010. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikizett meg sugdosott a hátam mögött olyanokat, ami nem is volt igaz, csak hogy keresztbe tehessen nekem, egyébként meg ott jópofizott.
2010. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik pont legjobb barátnőm volt, mikor a kiszemelt srác előtt odajött és elkezdi: kezd visszanőni a bajszod! ... Azt hittem elsüllyedek. A másik pedig szintén egy barátnőm volt, mikor a buszon full hangosan elkezdte ecsetelni, hogy azt hallotta, szilveszterkor én hulla részeg voltam és azt kiabáltam, nekem hány cm-s f*sz kell. Mindenki előtt előadta. -.-

19/L

2010. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Barátommal 1 évesek voltunk, mikor a régi barátnőm, Tina ki akart vele kezdeni.

Szórakozóhelyen voltunk páran, és láttam, hogy a csaj a csuklójánál fogva húzza maga után a pasimat kifelé.

Ekkor semmi rosszra nem gondoltam, ám egy negyed óra múlva már furának tartottam, kimentem utánuk,

és a szórakozóhely mellett ültek, és mikor odaértem, szétugrottak. Pontosabban a csaj ugro9tt arrébb....

Én üvöltöttem, majd gyalog mentem haza.

Másnap felhívtam a lányt, aki közölte, hogy "nem az ő hibája, hogy a pasim nem kap meg tőlem mindent..."


A párommal persze megbeszéltük.

Mondjuk arról a lányról bármit el tudok képzelni.....

26/L

2010. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én kavargattam egy sráccal,bnőm meg lehordta nekem mindennek a palit,h nehogy összejöjjek egy ilyennel.nem is akartam,de aztán ő összejött vele.direkt etetett engem h nehogy kelljen a srác,övé lehessen.
2010. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:39-es...

Ezek után otthagytad a barátodat? Mert megérdemelte volna...

2010. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnőm is ugyanaz miatt.. egyszer a pasimmal meg még pár haverral mentünk fagyizni suli után.. az a "barátnőm" féltékeny volt rám a pasi miatt.. ekkor tök hangosan beszól, hogy "Nézd már de görbe az orra!xD" hátnah..felül kicsit kiáll a csont, de am nem feltűnő, csak ha nagyon megnézed..:D a barátom visszaszól neki: "Még mindig jobb, mint a sertésorr! ;)".. a csaj csak lesett :D be is fogta a száját..:D

a másik meg, legjobb bnőmmel meg egy csajjal elmentünk vásárolni, és jött velünk egy srác is. Aki velünk jött csaj, annak bejött a srác, és tette magát előtte. Erre ő is megszólal, "görbe orrú :D" elég gúnyosan... a srác meg csak rámnézett, aztán a csajra, és annyit mondott: "szex epil :D" mondanom se kell a csajszi eléggé felhúzta magát, és az úton alig mert megszólalni..:D

2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!