Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szép (! ) lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szép (! ) lányok, akiknek nem számít a pasi külseje egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tehát vannak olyan lányok,akik nem beképzeltek amiatt,hogy szépek és bárkivel hajlandóak szóbaállni?

Rengeteg olyan férfit is látni,aki jól néz ki,és mégis egy kevésbé szép lánnyal jár.Vannak ilyenek lányokban is?


2010. júl. 18. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
h érted, h nem számit?? ápolatlan, fogatlan ne legyen mááár..
2010. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
tökmind1 hogy néz ki a pasi ha BMW-vel jár...
2010. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

xD nah tessék jó kis válaszok.

am én azért mondom mindig hogy mind1 hogy hogy néz ki, mert nekem az kell hogy első látásra érezzem ahogy megdobban a szívem, vagy pedig első beszélgetésnél érezzem hogy huh ez a fiú...:D

és nekem nincs ideálom, mindig a lekülönbözőbb fiúkba leszek szerelmes, tehát szerintem ez nem a kinézettől, fokkal inkább a kisugárzástól/személyiségtől függ:)

de persze nem mindenki egyforma.

Sok szerencsét=)

2010. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked csak a szép lány jó akkor neki miért ne legyen fontos hogy a fiú szép legyen? Ez kicsit igazságtalan.

Miért baj az hogy mindenkinek tetszik valamilyen kinézet?

2010. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
utolsónál a pont.. ti is tökéleteset kerestek!! fuujj, ha már van mit fogni rajta, urambocsá 1 kis fölösleg is talalhato rajta.. akkor már nem kell. szánalmasak vagytok..
2010. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bauxitfőzelék ***** válasza:
100%
Amíg ilyen kérdéseket teszel fel, biztos nem lesz szép barátnőd.
2010. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, te csúnya vagy, de neked tökéletes, szép barátnő kell...no comment. Ahhoz, hogy felfigyeljenek rád az ilyen lányok, rendelkezned kell valamilyen plusszal, de ilyen hozzáállással én elég reménytelennek tűnsz már bocs. -.-
2010. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. De azoknak meg a pénz számít.
2010. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pasik is, akiknek a lány külseje nem számít. Ismerősi körben egy csúnya csaj talált magának férjet, és később mégis ő volt az aki félrelépett röviddel (pár évvel) a házasság után. Szóval nem minden pasi hajt a szép nőkre. Így fordítva is lehet.
2010. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 StephanieXx ***** válasza:
100%

Igen vannak.Olyan lányok,akik szépek,csinosak,de nem egy hasonló kinézetű sráccal vannak együtt.

De sokat számít a fiú stílusa.

Ismerek olyan fiút,aki nem néz ki jól,nem gazdag...

de,a haveri társaságunkban neki voltak a legszebb barátnői.

Mellette nem lehet unatkozni,állandóan szórakozik,és beszél-beszél-beszél....

Nekem nagyon tetszik a személyisége:)

Mégis van benne valami,ami tetszik a lányoknak.A kisugárzása:)))

Volt idő,amikor nekem is tetszett:)

2010. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!