Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban élők! Ti milyen gyakran keresitek egymàst?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megvan a napi egy-két üzenet és a heti két-három találkozás - együttlét.
2019. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Valaki árulja már el hogy hogy működik egy ilyen kapcsolat?

Odamész egy csajhoz és megkérdezed hogy benne lennél e egy szexkapcsolatban? Tényleg nagyon érdekel hogy egy ilyen hogy születik....

2019. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. Nálunk anno úgy volt, hogy megismerkedtünk és a beszélgetésekből egyszer csak kibukott, hogy mindkettőnknek jól esne a csak szex. A többi meg alakul :) Persze, szerintem nagyon fontos a megállapodás, rögtön az elején lefektetni a szabályokat...
2019. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező. Heti 2x ráírunk egymásra, h kivel mi újság. Sajnos mostanában nálunk lehetetlen összeegyeztetni, hogy összejöjjön a szex :D Sose jön ki.
2019. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Tényleg nagyon érdekel hogy egy ilyen hogy születik...."

Pl. felszedtem egy nőt discoban. Hazavittem. Megszexuáltam. Utána többször találkoztunk. Mindig rövid időre. Soha nem aludt nálam. Mindig hozzám mentünk. Kiderült van férje.

2. Megismertem egy nőt. Közös programok. Nem akartam vele összebútorozni. Neki így is jó volt.

2019. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

2. Ugyanúgy kell csinálni, mintha simán párkapcsolatra ismerkednél. Megszólítás, kezdeményezés, randi, csók, szex... Csak aztán nem lesz belőle párkapcsolat, hanem inkább csak összejárogatás, különböző és változatos okok miatt.


Csak a hozzá semmit nem értők képzelik, hogy ezt "meg kell előre beszélni", hogy ez most akkor szexkapcsolat lesz. Jó, néha ilyen is van, de ott is normálisabban beszélik meg, nem ilyen filmbeillően, ahogy az egyesek fantáziájában él :D

A szexkapcsolatra akart nőt ugyanúgy le kell venni a lábáról, ugyanúgy el kell csábítani, ugyanúgy a top formádat kell neki hozni férfiként, mintha kapcsolatra ismerkednél.

2019. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Napi pár üzenet, néha hívás is, és általában hetente két találkozás.
2019. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár üzi napközben és heti egy szex mostanság de volt mar hogy hetente kettő!

f

2019. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Szánalmas az egész. Csak hasznalati tárgyak. Erzelmek nincsenek,vagy felvalrol veszil egymast.Kenyszer megoldas,aki ilyenben van ne remenyledken többen. Lelkileg is lehuzo. Mert ha szr a szex vele akkor minek csinalod. Ha meg jó akkor szr h nem törődik veled,nem erdekli h mi van veled.Max azoknak jó akik gyakran valtogatjak a pasrtnert es tenyleg kalandra,tapasztalatszerzesre mennek.
2019. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hetente 2-3-szor beszélünk fb-on. Néha csak pár szót, néha órákon át.


2-es: Mi munkatársak voltunk. Egyszer mindketten betegek voltunk, aztán tök jól elbeszélgettünk fb-on napokon át. Aztán jött az ötlet, hogy átjön filmezni :D

2019. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!