Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nagyon mocsok módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon mocsok módon viselkedik? Hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem vagyok az a bosszúálló típus,de amit művel az már mindennek a teteje.Röviden leírom a történetet.Oda költöztem abba a városba ahol ő lakik,oda költöztem hozzá, találtam egy nagyon jól fizető állást.Nagyon sok mindent teszek kettőnkért.Úgy mond az előző életemet feladtam a másik városban,ahol éltem(ne volt rossz életem).Az utóbbi időben nagyon féreg módon viselkedik velem.Kiabál velem ok nélkül,minden idegesíti.Most előállt azzal,hogy nem megy neki az együttéles és hogy menjek el albérletben.WTF?Miatta jöttem ide,erre elkuldene albérletben.Besegíttek a háztartásban,mindig szép rendben hagyom a lakást,bevásárlok, rengeteg pénzt és lelki energiát fektetek kettőnk kapcsolatában.Volt olyan is,hogy minden ok nélkül kidobta a cuccaimat a lépcsőházban.Soha nem csaltam meg,nem bántottam és a kapcsolatunk sem mondható unalmasnak.Mindig jo kis programokat szerveztünk.A hab a tortán,hogy már többször hazudott nekem bizonyos dolgokban.Nem tudom mit tegyek,vagy mivel érdemlem ki,ezt a féreg viselkedést,mert mindent megteszek kettőnkért.Úgy érzem nem ezt érdemlem,főleg nem tőle.Már azon a szinten vagyok,hogy ezt amit velem művel,ezt vissza kell neki adnom,mert nagyon nem ezt érdemlem,nem vagyok bosszúálló típus,de egyszerűen vérig sért és a lelkembe gázol egyfolytában.Tudom ennek így már semmi értelme,de nagyon bánt,hogy így viselkedik velem.Azt is tudom,már régen ki kellett volna dobnom és nem foglalkozni vele,de mindig reménykedtem,hogy jobb lesz a dolog.Valahogy revansot szeretnék venni,mert egyszerűen amit tesz velem az nem emberhez méltó és nem ezt érdemlem,azt akarom,hogy érezze mit érzek.
2019. nov. 17. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem bosszút kell állni, hanem megbeszélni. Ha az nem megy, akkor pedig le kell lépni.
2019. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb bosszú az lenne, ha visszakoltöznél abba a városba ahonnan eljöttél, és otthagynád...
2019. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég érthetetlen, hogy a semmiből lett valaki ilyen, viszont a leírtak alapján az egyértelműen látszik, hogy teljesen felesleges tovább folytatni ezt a kapcsolatot.


Elfogadsz egy tanácsot?


Hagyd a bosszúállást, nem lesz attól kevésbé rossz neked, ha bánthatod őt és esetleg fájdalmat okozol neki. A legjobb amit tehetsz, hogy lelépsz tőle és visszaköltözöl vagy ténylegesen új éltet kezdesz és elmész albérletbe.

2019. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatnám azért erről az ő véleményét is, hiába adsz bele mindent a kapcsolatba, valami nagyon nem stimmel a leírtak alapján. Aki így viselkedik veled, ott már nagyon megromlhatott a kapcsolat. Az ember a saját hibáit hajlamos elbagatellizálni, vagy gyakran észre sem venni. Mi nem látjuk te miben hibázol, de ha jól keresel akkor tényleg jobb lenne elköltözni, mint megalázkodni folyton. Azt meg kell értened, hogy az életben sokszor nem úgy fognak veled bánni ahogy azt szerinted megérdemelnéd. Te ott hagytad a régi állásod miatta, de ha a kapcsolat nem működik akkor le kell lépni, sajnos ez benne van a pakliban. Hiába öltél bele pénzt és energiát, valószínűleg ez csak rosszabb lesz. Nem igazságos, de az élet nem az igazságosságosságról szól.
2019. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

ma 08:02


Hogy lett ilyen?Úgy hogy egy pszichopata mint kiderült,3 évig egyedül volt,a lakásában senkit nem engedett be,ezt utólag mondta nekem.Ez azért mindent elárul.Hidd el,én elég jól tudok alkalmazkodni és tiszta, szorgalmas ember vagyok az emberekkel elég jól szót értek és kijövök.Már sokszor az is zavarja,hogy rendet rakok..ha nem akkor az is.Szerinted ez mennyire normális?Volt hogy elvette a kulcsot és bezárt a lakásban,nehogy kövessem...Ez mennyire WTF? Paranoiás pszichopata?Mindezt minden ok nélkül..

2019. nov. 17. 08:13
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 08:11


Nem mondom,hogy nekem nincsenek hibáim,de olyan hibát soha nem vétettem kettőnk ügyében,hogy így viselkedjen velem.Soha nem bántottam és ártottam neki semmilyen szinten.Mindig is csak a kit adtam neki és próbáltam a maximumot adni a kapcsolatunknak.

2019. nov. 17. 08:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy ő egy elkényeztetett ember,a lakást is a szüleitől kapta,de őket is elhordta minden szar.nak, miközben elég sokat tettek érte.32 évesen a saját anyjának letagadja,hogy együtt élünk.Kérdeztem tőle,ha a saját anyjának hazudik, akkor én mit várjak tőle?? Kérdeztem tőle,mit tenne ha elveszítené a munkáját és miből fizetné a számlákat,erre az volt a válasz,majd a szüleim kifizetik. ...
2019. nov. 17. 08:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolat volt? Úgy költöztél vele össze, hogy nem is ismered.

Ha bosszút állsz, csak fegyvert adsz a kezébe, hogy mindenkinek elmondhassa, hogy végig te voltál szemét, most meg meg se tud tőled szabadulni.

2019. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen 3 hónapig távkapcsolat volt.Hétvégente találkoztunk (jó sok pénzembe került).Mivel elég jól működött köztünk a dolog és jól kijöttünk úgy és elég jól éreztük magunkat,úgy gondoltuk így is működhet.Csak egy dolgot nem árult el,hogy 3 évig senkit nem engedett be a lakásában még az ismerősöket sem és a barátokat sem.(Elvileg)De aztán megfordult a fejemben,hogy ez csak hazugság beszélni valójában élte a szinglik,skalp vadász életformát és kitudja hány pasival játszotta ezt el...
2019. nov. 17. 08:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire pszichopata, akkor a bosszú helyett inkább menekülj szerintem, mielőtt az utcára dobná a cuccaidat.
2019. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!