Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy bátortal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy bátortalanabb férfi egy számára vonzó nő közelében?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelek amikből egy nő érezheti, hogy bejön egy visszahúzódóbb, félénkebb férfinek? Hogyan lehet nőként bátorítani őket?

2019. okt. 30. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Hú de csinos, hú de aranyos a hangja, milyen jó a cipője, mit mondjak neki, ha szeretném megismerni? Á, jól néz ki, biztos van barátja, úgy is csak elutasít, baromira tetszik, de hagyjuk a fenébe. Úgyis... Bátorítani engem egy módon lehet, de ahhoz oda kell jönni és egyértelműen kezdeményezni, más jelet nem veszek észre. Egy bátortalanabb férfi vagyok, nagyjából így viselkedem egy vonzó nő közelében, ennek megfelelően sosem volt barátnőm.
2019. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha akar valamit, összeszedi a tökeit.
2019. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minimális kommunikáció, mert zavarban vagyok, de nagyon. És nagy fellélegzés mikor már nincs a közelben. De ebből semmit nem vesz észre senki, csak nekem kínos :)


Én kerülöm a számomra vonzó nőket, pont ezért, viszont elég sok a haver-csaj akikkel jóban tudok lenni, mert vagy nem vonzanak vagy tudom, hogy nem vonzhatnak (férjnél van, egészen más ideálja van stb.) és emiatt nem.

2019. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!