Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 58 éves férfi mit érez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 58 éves férfi mit érez, amikor egy 29 éves nővel próbál kikezdeni?

Figyelt kérdés

Se pénze, se külseje. Egy rozzant öreg papa, nem értem, egyáltalán hogy merülhet fel benne a gondolat, hogy egy 29 éves nő majd fogadja a közeledését? Szemtelenül flörtöl, van felesége is és 2 unokája, akiket ismerek. Még randira is el akart hívni, azt akarta, töltsünk együtt egy hétvégét.

Honnan veszi a bátorságot? Én 29 évesen nem mernék megszólítani korombelieket se.



2019. nov. 17. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Kangörcsöt.
2019. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam. De nem süllyed el szégyenében? Egy ilyen korú nő undorodik tőle és nevetségesnek tartja.
2019. nov. 17. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Biztos ért már el sikert fiatal nőnél és ebből merítette a bátorságot.

Vagy: mi veszítenivalója van, gondolja...

2019. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Ez ugyan olyan amikor a vén, kopasz, pocakos bácsi, nagyon feltűnően megbámul egy csinos nőt, esetleg utána is szól.

Egy nénike nem fog így tenni egy daliával.

Ilyenek a férfiak, szeretnek vadászni.

2019. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
29 évesen miért nem mernél megszólítani korodbelieket?
2019. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mivan... legalább nem egy besavanyodott halálra váró tata. Én 27 éves vagyok és egy 60-as ismerősöm szokott ugratni, hogy még azért eltudna kapni, erre vissza szólok, hogy előtte a pirulákat ne feledje. Jól elnevetgélünk rajta, én nem veszem komolyan.
2019. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Mit érez?

Merevedést.

Hosszú évek óta először nem a derekában, hanem másutt. :DDD

2019. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

kapuzárási pánikot biztosan

Erekciót viszont biztosan nem

:DDDD

2019. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem négy komoly, abból három hosszú (5-24 év) kapcsolatom volt, és mind 20-25 közötti nőkkel kezdődött. Szóval nem látom a drámát.

Talán csak azt, hogy 29 évesen nem mersz(!) kezdeményezni

2019. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Azt érzi, hogy ÉL! Ennyi. Vedd bóknak, azt haladj tovább, felesleges ezen pörögni. Fura, hogy nem mersz megszólítani korodbelieket, szerintem ezért is zavar, hogy a 60-as arc ilyen lazán tolja és aláverne még vkinek, amit nem is titkol:-) egészségére! Te meg dőlj hátra azt igyál egy whiskeyt vagy vmit..;-)
2019. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!