Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb vagy magasabb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb vagy magasabb nővel sose szabad kikezdeni? Tehát a legideálisabb egy 24 éves férfi számára egy kislányos termetű 18 éves?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha töketlen és éretlen vagy mindenképpen.
2015. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami jó tanács, hogy ezen változtassak? Albérletben lakok, dolgozok, mégis legutóbb a korom miatt voltam visszautasítva, pedig csak egy évvel voltam fiatalabb a nőnél.
2015. dec. 5. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Lehetsz akár érettebb is egy idősebb nőnél, nagy valószínűséggel akkor se fog összejönni veled. Náluk ez presztízskérdés, az a lényeg, hogy irigyeljék a barátnőik a pasijuk miatt. Persze lehet olyan is, hogy egy fiatalabb pasi miatt irigylik őket, de ez inkább 30-on túl jellemző.

Alacsonyabb férfivel viszont soha egyetlen nő sem jön össze, hacsak nincs valami érdeke benne (gazdag pasi, stb.)

2015. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

"Alacsonyabb férfivel viszont soha egyetlen nő sem jön össze, hacsak nincs valami érdeke benne (gazdag pasi, stb.)"


Ez nem így van. Attól még, hogy egy férfi alacsony, még lehet helyes, megnyerő személyiségű. Én 5 centivel(sosem zavart!) vagyok magasabb a férjemnél, én hamarabb kezdtem el dolgozni és valamivel jobban is keresek, mint Ő, de ez nem érdekel, szeretem, csodás férj, még csodálatosabb apa.. szóval elég szomorú, ha azt hiszed, aki alacsony, az akkor talál társat, ha vastag a pénztárcája. 15 éve is így gondoltam, és most is. Ennyi. :)

2015. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 Biztos így van, csak az a baj, hogy a valóságban nem léteznek ilyen nők, kizárólag virtuálisan, a gyakorikerdesek.hu-n.
2015. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogok itt bizonygatni neked semmit. :) én tudom, hogy így van, és így élünk, te meg túl sokat gyakorizol, és már - már túlzásokba esel, általánosítasz. De nem gond, ez nem az én bajom :)
2015. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha te egy anyakönyvi kivonattal akarsz járni akkor persze :) de legyen inkább 13 éves az a megfelelő az ilyen agyi szinthez.

Ha valakivel megtalálod a közös hangot, és kölcsönösen tetszetek egymásnak akkor nem mindegy pár év ide vagy oda??

2015. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én válogatok évszám alapján, hanem a nők. Legjobb lenne, ha minden úgy működne, hogy két ember megtalálja a véletlennek köszönhetően a közös hangot. De én már csak elvárások listáját látom, amiknek vagy megfelelek, vagy ha nem, akkor kukában landolok, mint amikor a HR-es szórja ki a kapott önéletrajzokat.
2015. dec. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!