Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés

Srácok. Kinek sikerült már ilyen lányba belebotlani? Hosszabb távú kapcsolatokra gondolok.

Végül sikerült elérni valahogy a csúcsot, vagy feladtátok és tovább áltatok/érzelem ide vagy oda/


2019. nov. 18. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Találkoztam már mindkét véglettel, de nekem nem ez volt a legfontosabb.

Amelyiknél nehezen ment, ott sem volt lehetetlen, csak másképpen kellett csinálni.

Rá kell jönni.

Meg vannak nagyon blokkoló tényezők, pl cigi, kávé, fogamzásgátlók, antidepresszánsok, stb ezek nagyon befolyásolják a vágyat, meg a végeredményt.

2019. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
" ilyen lányba belebotlani" nem olyan nehéz!
2019. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Te nem tudod kielégíteni, és te hagyod el. Szép.

Aztán csodálkoztok, hogy annyi nő színleli az orgazmust?

2019. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1.nincs semmi ilyen cucc. Full szertelen.
2019. nov. 18. 08:46
 5/13 A kérdező kommentje:
3as.szo sincs elhagyasrol. Ez a legutolsó opció lehetne csak. Viszont férfiak vagyunk. És én úgy gondolom ez tesz férfivá igazán, hogy kitudom elégíteni a partnerem. Ha ez nem sikerülhet, úgy én sem érzem hogy igazi férfi lehetek mellette.
2019. nov. 18. 08:48
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Cseréljetek,ő veszi fel a bránert és te mész le kutyába! 😅
2019. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz hogy egy nő el tudjon élvezni ismernie kell a testét, nem árt ha szokott maszturbálni és felfedezi a saját erogén zónáit. Férfiként nem vagyok gondolatolvasó, ha valamit jól csinálok akkor azt tudassa velem, ha nem tudom elvinni a csúcsra akkor segítsen, irányítson. Volt olyan barátnőm, akit 30 percig kényeztettem mire elélvezett, de akkor olyat hogy először megijedtem tőle. 1 napig nem tudtam rendesen beszélni úgy elfáradt a nyelvem. Ahogy megjött a tapasztalat, úgy rövidült a szükséges idő is.....
2019. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
“Végül sikerült elérni valahogy a csúcsot, vagy feladtátok és tovább áltatok/érzelem ide vagy oda/“ Te akkor láma vagy hogy az hihetetlen😃😃 “ez csak az utolsó opció” kiégtem rajtad, ne haragudj. Te vagy a nyomi, aki egyszer sem tudja elérni, hogy elélvezzen a csaj, de még te dobnád ki? Ember, egy idő után úgy fog téged kirepíteni, hogy csak úgy repülsz. 😀
2019. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
És attól férfinak éreznéd magad, ha nem megoldod a problémát, hanem elszaladsz előle?
2019. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!