Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ferfi kepes elelvezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi kepes elelvezni egy olyan no lattan, aki nem jon be neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye kerdes de ez lehetseges? mondom: tehat egy csaj vetkpzik, nem szex vagy ilyesmi, ha nem jon be neki a no a pasi akkor is elelvez?


Elsosorban idosebb pasik valaszat varom levem a tinik sztem egy kacsara is elelveznek, koszi:-))))


2016. nov. 5. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem annyitól, hogy levetkőzik nem lehet elmenni :D még attól se aki tetszik
2016. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A látvány fontos, de nem visz mindent. Előbb elélvez egy férfi olyan nővel, aki ugyan nem tökéletes külsőre, de jó az ágyban, mint egy tökéletes, ámde az ágyban hideg nővel.
2016. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A látványtól 30 felett már nem nagyon élvez az ember a gatyájába :)


De igen, képes élvezni az együttlétet egy kevésbé vonzó nővel is.

2016. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy más férfi hogy van a dologal,de én nem tudnék elélvezni olyan nővel,aki nem tetszik nekem...Sőt...Már kezdjük azzal,hogy ilyen nőre fel se állna a farkam...
2016. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Konkretizalva: szoval ha egy ferfi meglat egy not vetkozni mondjuk webcamon, de mindezt ugy, hogy ismeri a not szoval nem valami ezer idegen es nyilvan nem fizetos szolgaltatas, viszont sosem fekudtek le, akkor csak attol h latja a lanyt meztelenul es erre elkezd maszturbalni, akkor el tud menni akkor is, ha nem tetszik neki amit lat?


Hat ez igy visszaolvasva eleg rohejesnek tunik, mert lassuk be, az is:-)

2016. nov. 5. 13:16
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálástól akkor is el tudok menni, ha egy afrikai ugrópókot nézek
2016. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6-os Tenyleg?:-)


En nokent ilyesmire keptelen vagyok, ha valaki nem jon be akkor nem jon be es elkepzelni nem tudom, hogy barmi olyat tudna csinalni, ami felizgat. De aha ez igy van, es a teoriad helyes akkor egy pasinak miert szamit, h egy no legyen kover, ha egy ugropoktol is elmegy?:-)))


Hozzateszem, vekony vagyok, ez egy pelda volt.-)

2016. nov. 5. 13:26
 8/26 anonim ***** válasza:
de most jól értem. valaki camon kiverte rád, te meg most azon morfondírozol, hogy akkor ez most bejövés e vagy sem?
2016. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mert általában szeretjük a szépet. De ha valaki olyan kanos, hogy kamerán ráránt egy csajra, annak kb már mindegy
2016. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Titusztitusz ***** válasza:
56%
Hát...Mondjuk egy CSINOS NŐRE valszeg énis rárántanék,ha mondjuk meztelenül tárogatná a lábát a webkami előtt,nade egy ronda nő ilyesmi produkcióitol valszeg még a gyomrom is émelyegne...Szóval legalábbis az én esetemben,a dolognak semmi köze sincs a "kanosság" meglétéhez,vagy meg nem létéhez...
2016. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!