Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszabadulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszabadulni az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom barátra (társra, szeretőre)szükségem van egy férfira, csakhogy most suli/család terén elég nehéz időszakom van, így nem nagyon járok bulizni, ha el is megyek fáradt vagyok, és szomorú, igazából nem csodálom, hogy nem tetszem meg senkinek, és senki nem hív randira. De az egyedülléttől csak még szomorúbb leszek. (17 éves lány vagyok, és nem azért akarok pasit mert a barátnőimnek van)
2008. nov. 17. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pont 17 voltam mikor nekem is volt egy ilyen időszakom.

kb ugyanezeket éreztem, mint te most. az eredmény azonban az lett, h lett egy barátom, akivel pár hónap után megszakadta kapcsolat. mert igazából ő is és én is csak "belemenekült" ebbe a kapcsolatba.

Szal nem érte meg.

de ha gondolod írj privit és beszélgethetünk róla:)

2008. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha kapcsolatokat akarsz akkor csak az van, h bulizz, vagy a suliba találj valakit :)

Ha barátra vársz, én az eddigi legmegbizhatóbb barátomat egy Travian nevű játékban találtam meg, igaz mesze lakunk egymástól de most képeket is küldünk egymásnak stb...

Sokan mondják h nem lehetsz biztos ilyesmiben, de ha gondolod :) csak irj és meglátod jó dolog ez...

2008. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első is jó :) lehet hogy egy kicsit tapasztaltabb...
2008. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

pont most irtam nemrég egy kommentet...

Annyira megtudlak érteni...pont igy voltam...hiányzott a törődés, a férfi aki biztonságot ad, akinek elmondhatok bármit, akit szeetlhetek. erre lenne szükséged igaz?

Hidd el, el fog jönni. Akkor, amikor a legkevésébé számitassz rá. Egy olyan srác a párom most, akire életemben nem gondoltam volna...és most mindennél jobban szeretem. véletlenül történt, hogy egymásba szerettünk...

Hidd el, mikor ott lesz iz idelye(tudom, hogy azt érzed már itt van) akkor eljön a nagy Ő...

És csak jótanácsként mondom, az első fiúnak aki bepróbálkozik ne dőlj be egyből...én elkövettem ezt a hibát, és azzóta is bánom...(egy olyan sráccal randiztam akivel nem kellett volna...akinek csak arra kellettem volna hogy lefektessen, mint utólag kiderült)

Sok sikert kivánok, türelmet és kitartást a boldogsághoz vezető úton. Üdv

2008. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vok.

kb velem is ez történt mint az uccsó hozzászólóval.(leszámítva h én nem feküdtem le a "hibapasival". Aztán eltelt pár hónap, nehéz volt, de kilábaltam belőle és aztán az ölembe pottyant a férjem xD

Szal csak türelem. és am se biztos h a pasi a megoldás a bajokra:)

de mint már említettem , írj privit ha akarsz:)

2008. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ÉN SEM FEKÜDTEM LE VELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (bocsi de nagyon kiakaszt a gondolat is)

Két szájrapuszinál több nem volt köztünk, időben leléptem...

Amúgy egy szülinapi bulin tervezte, ahová elfelejtett más vendéget hivni...és szólni nekem hogy mire készül 3 hét (!!!) után... (jelzem jelenléegi párommal egy év után feküdtem le...) Üdv:) és bocs az off-ért

2008. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

off:

első és uccsó előtti vok

ne haragudj, félreértettlek:$

még egyszer bocs:)

2008. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF:semmi gáz nincs, nem haragszom, szerintem jó ha tudja akérdző, hogy nem csak érzéki romantikus, édes, odaadó, és kedves srácok vannak, hanem ilyen állatok is mint pl akinek bedöltünk.

Üdv még egyszer sok boldogságot neked is Első Válaszadó:)

2008. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak türelem! Még lehet bármi!
2008. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!