Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak az összes exéről lenne meztelen képe, és azt nézegeti időnként, mit szólnál?

Figyelt kérdés
Vagy meztelen van a nő, vagy nagyon kevés ruhában, vagy az egyik testrésze van külön fotózva, és ezt a párod külön mappában tartja, le is jelszavazta? Töröltetnéd vele, vagy nem szólnál semmit?
2019. nov. 19. 06:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mindenféle kép van, nyilván azok a képek miatt nem is szólok semmit amik normálisak, közös képek, meg amiket együtt élt meg az exeivel,nem is akarom hogy törölje vagy bármi. Engem az idegesít, hogy az exeiről ott vannak a meztelen képek, vagy félmeztelenek meg a cifrábbak.

Nekem mondjuk nincs képem az exeimről, ha van is valahol akkor nem tudom hol, és nem is nézem őket. Szerintem nagyon gusztustalan.

2019. nov. 20. 08:30
 12/14 Bence_ ***** válasza:

Ez a normális, hogy valahol van.

Te lezártad, elraktad, ennyi.

2019. nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De időnként miért kell nézegetni ezeket a képeket? Leginkább itt a meztelen képekre értem.
2019. nov. 21. 08:18
 14/14 Bence_ ***** válasza:

Erre ő tudja a választ!

Lehet, hogy hiányzik neki, jó róluk fantáziálni.

Ez egy "nyitott" kapcsolat.

2019. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!