Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szeretkezés előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szeretkezés előtt a pasik is szégyenlősek a lány előtt?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem, mert a lányok félnek levetkőzni a párjuk előtt, hogy jaj mit fog majd gondolni. A fiúkban is vannak ilyen fenntartások és ha igen, akkor ők hogy tudják ilyen könnyen leplezni?

2019. aug. 15. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát aki szégyelli a méretét valahol, mert mondjuk nem volt sok lánnyal, igen, bennünk is van. Nekem pl nem hús péniszem van, hanem vér, alapból kb ha 4-5 cm. És szégyellem magam érte, hiába tudom, hogy nem én tehetek róla.
2019. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De akkor hogy tudsz túljutni a holtponton, hogy mégis levetkőzz?

Olvastam, hogy a legtöbb lány először csak félhomályban meri levenni a ruháit. A fiúkban hogy nem ilyen erős a félelem, már amennyiben ezt lehet annak nevezni?!

2019. aug. 15. 02:13
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

A fiúkban van félelem, a férfiakban nincs. És egy férfi jelenlétében a lányban is elmúlik a félelem.


Ez ilyen egyszerű

2019. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem eg egyén függő. Én pl nem vagyok szégyenlős ha kettesben vagyok azzal a nővel, akivel le akarok feküdni.
2019. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Én nőként sem vagyok szégyenlős, bár szerintem senki nem szeret reflektorfényben dugni.


Az első meg nyilván úgy oldja meg, hogy akkor veszi le a nadrágját, amikor már feláll neki. De amúgy ez is teljesen felesleges aggódás, a pasik 80 százalékának vérpénisze van, a tapasztalt nők tudják, hogy teljesen mindegy, lankadtan mekkora, nem lehet megjósolni, mekkorára fog megnőni.

2019. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Úgy gondolom hogy nincs mit szégyelnem sem fent, sem lent.

Ha meg van olyan ami miatt kellenne, pl szőrzet, azt meg igyekszem előtte rendberakni, ne akkor jusson eszembe, mikor dobom a ruhát.

2019. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Én is szégyenlős vagyok kissé (főleg a túlsúlyom miatt) . Én ezt úgy tudom megoldani hogy fejben mantrázok hogy el tudjam terelni a figyelmemet a szégyenlősségem tárgyáról aztán mikor elkezdünk csókolózni az ösztöneimnek adom át magam és csak annyira vagyok tudatos hogy mindent finoman csináljak.

(mondjuk volt olyan akinek ez nem tetszett)

2019. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Bocs lemaradt hogy 23f
2019. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha olyannal vagyom, akivel elég szoros a kapcsolatom, akkor nem félek levetkőzni. Mert teljes "biztonságban" érzem magam mellette meztelenül is. Nyilván ha ő is levetkőzik. Ha valaki ismer eléggé, akkor a tested sem szégyelled előtte.

Voltam olyan sráccal, akivel nem tudtunk elég közel kerülni lelkileg, és nem is vonzódtam hozzá eléggé. Ott nekem se akaródzott levetkőzni. Aztán voltam olyannal, akivel összeforrt a lelkünk. Nála teljes természetességgel tudtam meztelen lenni.

2019. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi szart adnak a pasik, a minimun az lenne, hogy a heréik miatt bocsánatot kérnek.
2019. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!