Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni egy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelni egy nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan emberrel szeretnék beszélgetni, aki a nyitott kapcsolatban él. Párom a napokban felhozta ezt a témát, bizonytalan vagyok Környezetemben nincs olyan, akivel ezt meg tudnám beszélni. Aki ilyen kapcsolatban él milyen „szabályokat” beszéltek meg

2019. nov. 20. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem nyitott kapcsolatban, de ilyesmiket tudnék elképzelni:

Milyen viszonyban megengedett a testi kapcsolat? Tehát pl közeli ismerős nem, munkatárssal nem, és egy illetővel csak egyszer, és nincs utána nagy lelkizés, meg szoros kapcsolat kialakítás.

Védekezési mód.

Akár a szám is, hogy mégis mennyivel van rendben adott idő alatt.

Kommunikáció ezekről az estéről. Diszkréten, hogy ne dörgölje az ember a másik orra alá, vagy ellenkezőleg, mindenről beszámol.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. De az igazság az, hogy az én gyomrom nem venné be ezt. Jól gondold át, tudnád-e ezt kezelni. Ha te nem vágysz erre, csak párod kedvéért vállalnád be, akkor garantáltan tüske lesz benned, és szép lassan tönkremegy a kapcsolatotok.

2019. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam én sem ilyenben, de:

-hogy a másik is ugyanígy kezelje, ugyanígy akarja

-normálisan védekezzetek, lehetőleg óvszerrel, mert ebben az esetben a terhesség a legkevesebb, ami problémát okozhat

-ha a másik komoly szándékkal, monogám kapcsolat céljával kezdett veled, ne kezdj el alkudozni, mint egy idióta

2019. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nemi betegségekre 🤢
2019. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Arra leginkább, hogy ne menj bele, ha te nem akarod valóban és őszintén. Tehát a partner nyomására, kérésére ne vállald be, mert nem lesz jó vége.


Ha mégis belemész, akkor arra, hogy mindkét félnek egyformán nyitott legyen.


Bár kétlem, hogy ez a kapcsolat sokáig fogja húzni. Én kibaxnám azt, aki ilyennel jön elő.


Ja, és ahogy írták, a nemi betegségekre!

2019. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több mind 3 éve vagyunk poliamor kapcsolatban és jövőre lessz az eskuvonk, plusz boldogabbak vagyunk mind valaha. Bármilyen kérdésed van írj nyugodtan.
2019. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!