Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pirulok el mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julcsi94 kérdése:

Miért pirulok el mindig?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy amikor a barátommal vagyok akkor kitudok neki teljesen bontakozni és soha nemjövök előtte zavarba?

És, ha suliba vagyok barátokkal meg másokkal akkor meg, ha már megszólalok akkor pirulok?


2010. júl. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a barátoddal oldott, feszültség mentes a légkör, de társaságban lehet, hogy zavarba jössz, ez okozza a pirulást:)
2010. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ezis igaz:) köszii:)

a társaságban ahol szoktam suliba lenni azt jól ismerem és közel állok hozzájuk, de sajna így is elpirulok:S

és én sajnos nem vagyok olyan típus aki hamar feloldódik:S

azért köszi szépen a választ!!:)

2010. júl. 18. 21:29
 3/5 Birkuci ***** válasza:
Ismerős dolog. Én is nehezen oldódok fel társaságban. Kényelmetlen dolog. Nekem legalábbis az. bár szerintem meg lehet szokni vagymi.
2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
énis nehezen oldódok fel társaságban sajnos:S d enemtudom hogy miért van ez így....:(:S
2010. júl. 19. 12:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis nehezen oldódok fel társaságban. Csak nemtudom, hogy miért, mert pl. itthon meg máshol ismerősökkel családdal nem viselkedek így! Csak úgy más társaságban.
2010. júl. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!