Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pirulok mindig el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pirulok mindig el ha leül velem szembe buszon egy jo csaj?

Figyelt kérdés
az van h akárhányszor leul velem szembe egy csaj nem tom h miért de mindig elpirulok....
2010. jan. 29. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
sei concitato/a
2010. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert még sosem beszéltél jó csajjal. kezdj el kommunikálni velük és meglátod hogy ők sem harapnak, nem kell tőlük tartani, elpirulni, bármi
2010. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom de az biztos, hogy ha így elpirulsz akkor észrefogja venni hogy miatta van föleg ha mindíg így rápislogsz akkor egyböl levágja!!!

de nem tom miért van ez!!

2010. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha velem szemben leül egy jó csaj a buszon,nekem meg mindig fel szokott álni a ***-am,ami úgyszintén kellemetlen,de ezen kívűl én is elpirulok:(
2010. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mikor szembe ül veled valaki az a legszarabb... mert ugye normális esetben vagy az ablakon nézel ki vagy előre de ha előre nézel csak őt bámulod... rohadt idegesítő nekem is... nem tudok hova nézni -.-
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugi, ha én elkezdek dumálni egy ronda fiúval is már elpirulok....
2013. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!