Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha össze jöttök egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze jöttök egy lánnyal akinek van már gyereke zavar ha a lánynak már a szülés miatt nem tökéletes a teste? (stria)

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez a része nem érdekelne, viszont az már problémásabb, hogy gyereke van. De nem ezért, hanem egészen más okok miatt.
2019. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos hogy lesz. Másik, ha tényleg szerelem van, akkor az jelentéktelen dolog. A szerelem, a mély érzések a másikat tökéletessé teszi.
2019. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Egy emberrel jövök össze, nem egy szexbábuval.


Nem a tökéletes testéért szeretek valakit, hanem ami "benne" van :)

2019. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek nélkül is lehet olyan a bőre.
2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

#3


Azért szerintem ez igaz, de csak egy bizonyos fokig. Legalábbis nem hiszem, hogy a vasorrú bábának (vagy fordított nemekkel Quasimodo-nak) elnéznék a külsejét, mert "amúgy rendesek"

2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

20 éves vagyok és striás a hasam mert volt egy időszak tinikoromban amikor hirtelen híztam sokat. Az már onnan soha nem fog eltűnni. Mikor lekerült a ruha rólam nem igazán zavart a stria senkit sem, volt más amivel jobban elvoltak foglalva.

A normális pasikat nem zavarja egy kis stria meg narancsbőr, a gyereked jobban fogja őket zavarni szerintem.

2019. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor nem szabad, hogy zavarjon.

Ha nem, akkor tudod a választ.

2019. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ufónak fogtok tartani, de engem abszolút nem érdekel a külső. Oké, legyen ápolt (mármint alapvető higiénia, de ez mindenkitől elvárás aki emberek közé megy) de ha "gyárilag" csúnyácska, hát basszus. Ha szeretem, akkor az én szememben gyönyörű.

2019. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
A stria tud szexi is lenni, combkülsőn, belsőn, popsin, ahogy a narancsbőr is. De a gyerek nem szexi.
2019. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Számít a külső is, de inkább a helyes arc, meg az összkép. A gyerek sem feltétlenül probléma. Attól függ, mennyi idős.
2019. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!