Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A striák mennyi idő alatt...

A striák mennyi idő alatt halványodnak el? És ki milyen krémet használ rá?

Figyelt kérdés

A 36. Hétig azt hittem meg úszom a csíkokat, de sajnos ahogy leereszkedett a baba, egyre csúnyább lett a hasam. Pluszba meg most a szoptatás alatt az egyik mellemen is kijöttek.

6 hete szültem és még egy cseppnyit se halványodtak. Gondolom eltűnni nem fognak.

Egész terhesség alatt kentem testápolóval és most is kenem.

Gondoltam erre a stiák elleni krémre. Az jobb mint a testápoló?



2016. ápr. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

38.heten lettek csak:S nekem mar a azules utan 5 hettel sokkal vilagosabbak.olyan vilagos rozsaszinek, sztem egy honap es veguk van.:)


Kremet nem hasznalok, terhesseg alatt is cserben hagytak...

2016. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem nem tűnt el, csak halványodott és vékonyodott, de csak több hónap után. 5 éves a lányom és minimálisan, de látszik.

Szerintem a krémek csak markeing, pénzkidobás.

2016. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak 23+6 hetes vagyok,így még a nagy pocakos striákról nem tudok nyilatkozni,de korábban volt már striám hízás miatt. Ami krém bevált és még a narancsbőrre is tökéletes volt,az a paprikakrém. Vettem egy nagy dobozzal,de csak testápolóval higítva mertem használni,és még így is rettenetes volt,égetett,mint az őrült. Ha kipróbálod,javaslom,hogy csak pici helyen először (én comb és popsi környékén használtam). Ami még segített nagyon sokat,az a torna! Mivel ez nem volt olyan fájdalmas,mint a paprikakrém,inkább ezt preferáltam. Semmi segédezkösz,vagy konditerem,csak otthon egy kis mozgás. Ingyen van és még a napi stresszt is levezeti! :-)
2016. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megelőzésként rögtön a terhesség elején elkeztem kenni magam. Úgy tűnt, hogy hatásos, sehol egy csík se...aztán az utolsó előtti hónapban megindult szétrepedezni a bőröm, megannyi más krémet is kipróbáltam,de hiába. Genetika. Most szülès után négy hónappal azt mondhatom, hogy valamelyest halványodnak, de még most se szép látvány :/
2016. ápr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!