Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mediamano kérdése:

Miert játszik a nő?

Figyelt kérdés

Pár napja kiderult hogy a kolléganővel kölcsönösen bejovunk egymásnak.(KB 1 hete) Mar harmadik napja minden ok nélkül alig szól hozzám, nem mosolyog, nem fordul felém, felmondatokban reagál. Szerintem játszik.

Valaki, legyen már szíves megmondani hogy mire jó ez a játék? Ez csak teszt?? Egyik nap minden happy, csak úgy forr a levegő, másik nap meg minden ok nélkül elfordul és hiába kérdezem mi a baja semmi válasz.... Ma mondtam neki hogy így nincs értelme folytatni, le is tiltottam szinte minden kommunikációs csatornarol, de látszik az arcán hogy megviseli... Ha nem gondolja komolyan a kapcsolatot akkor nem kéne hogy így reagáljon... Valaki vilagositson már fel mire jó ez, mert nem értem... Nem adtam rá neki okot... Vagy féltékeny? Nagyon megkedveltem,de már öreg vagyok bohocnak...



#játék #teszt #nő. Miért játszanak a nők?
2019. nov. 23. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne. Velem egy pasi játssza ugyanezt.
2019. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem akar munkahelyi kapcsolatot.

Az is lehet, csak kis flörttel akarta feldobni a mindennapokat, és most visszakozik, hogy úgy érzi, te komolyan gondolod. A játék csak addig volt izgalmas, amíg nem tudta, hogy megkaphat.

2019. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én sem akarom a munkahelyi kapcsolatot és ezt tisztaztam is vele...
2019. nov. 23. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Elhívtad valahová munkahelyen kívül? Ha nem, lehet ez a baja, mert azt veszi le ebből, hogy nem te szórakozol csak.
2019. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*jav. "hogy te szórakozol csak."
2019. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen elhivtam de még nem volt rá alkalom..
2019. nov. 23. 19:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha megkerdezem mi a baj, miért nem lehet elmondani... Itt magamban meg matekolok azon hogy hol a hiba... Ha hibáztam esélyt sem ad így hogy javitsak, vagy tisztázzuk a helyzetet... Szerinted ha közlöm vele hogy kedvelem akkor legalább gondolkodoba esik?? Sajnálom szegényt de más megoldás nem volt
2019. nov. 23. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:

#3: Hoppá! EZt nem írtad. Akkor biztos, hogy az van, hogy ő mégis csak komolyan gondolta, és hogy te közölted, hogy nem akarsz kapcsolatot, így már érdektelen a dolog. Minek randizzon akkor veled? Úgy látszik, dugó pajti nem érdekli.

Azért nem áll veled szóba, mert meg tudta, hogy te nem akarsz kapcsolatot. Csak azt nem értem, hogy te erre miért nem jöttél rá, és miért hiszed azt, hogy játszik.

Számára vége az egésznek.

2019. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én szeretném ezt a kapcsolatot vele amennyiben Ő is így gondolja. Mondom hogy egyik napról a másikra változott meg, semmi előzménye nem volt és nem is árulta el hogy mi a baj. Azt sem mondta hogy bocsi de ma rossz kedvem van...hagyta hogy oroljem magam...
2019. nov. 23. 19:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk voltunk dugó pajti helyzetben... :) Nem erre megy a dolog. A lényeg hogy úgy éreztem hogy játszik napok óta. Többszörös érdeklődést kovetoen nem adott választ de az érdeklődése is alábbhagyott iranyomban. Így nem láttam értelmét a kapcsolatnak. Miután elhajtottam láttam a szemén hogy még is csak kedvelt vagy megbanta... Szeretném érteni hogy mire jó ez? Ezt akarta elerni? Vagy más célja volt de én értettem félre?
2019. nov. 23. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!