Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előfordul, hogy idővel mégis megszerettek egy lányt, aki iránt eleinte nem érdeklődtök?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes várni? Egyáltalán előfordul olyan, hogy a lány egyértelművé teszi hogy kelletek neki, de ti semmit nem akartok,majd később mégis?
2019. nov. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Igen, néha mikor berúgok akkor eszembe jutnak az ingyen lyukak.
2019. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semeddig nem érdemes várni, ha nem kellettél neki, akkor ezután se fogsz. Ha mégis, akkor az nagyon rövid kapcsolat lesz. Ha nem taszítod, akkor lefekszik veled párszor maximum.

Én fél évig kínlódtam így, és nem lett belőle semmi. Nem kellettem a lánynak.

Azóta ha már az elején nincs egyértelmű kölcsönös érdeklődés egy lánnyal, akkor hagyom a fenébe.

2019. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudja, és mégsem kezdeményez, akkor rendes pasi, és felejtős is egyben.
2019. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, éppen ezért nehéz letenni róla, mert nagyon rendes pasi.
2019. nov. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!