Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti hogyan adjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti hogyan adjátok tudtára egy fiunak hogy tetszik nektek, pl ha osztálytársatok? Olyan előfordul hogy van barátotok, és mégis közeledtek a fiu felé? (még ha nem is akartok tőle semmi komolyat, csak tetszik, szimpatikus)

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan fiú-lány barátságot,ahol simán ölelkeznek és táncolna együtt,de se csók se semmi más nincs.Viszont ott azt hiszem az egyik fél akart a másiktól többet,de tudta, hogy a másik nem akarja!
2010. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha osztálytárs, számomra egyértelmű, hogy jóba leszek vala, ha szimpatikus, és én is neki. Ilyenkor nem kell semmi konkrét ok, hogy miért is akarsz vele jóba(jobba) lenni, hisz az osztálytársad. De ha nem az, akkor sem kell szerintem ezen gondolkodni...felveheted msnre, leállhatsz vele beszélgetni, és ha tudja, hogy van barátod, és nem adsz neki félreérthető jeleket, akkor ő is csak mértékkel fog közeledni hozzád. Ha pedig többet is akarsz tőle mint barátság(amire nem teljesen tudtam rájönni az írásodból) akkor meg persze, dobd előtte a barátod, vagy ismerd meg a srácot, hogy lehetne e valami:)

A lényeg, hogy add magadd, ne mondj mást mint amit gondolsz, ha leállsz vele beszélgetni:)

2010. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiu vagyok nem csaj:D de azért köszönöm a válaszokat.

Csak azért kérdeztem ezt,mert én kapok jeleket csak nem tudom értelmezni,mert a lánynak van barátja.Olyan jeleket kapok,amire azt hinném hogy simán akar valamit,csakhát eszembe jut hogy foglalt,meg szereti is a barátját akkor elbizonytalanodok.

2010. jan. 13. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Háát pl.szünetben keresem a társaságát,nevetek a viccein,próbálok közeledni felé,órán őt nézem :).És várom hogy ő is "jelezzen":D Ha van barátom akkor nem flörtölgetek,nem közeledek felé,csak mint barátként.


14.L

2010. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Siman megmondtam neki, h tetszik nekem 18 L , nincs ebben semmi szegyelnivalo szerintem ,ez termeszetes dolog, az lenne a baj ha nem tetszene senki
2010. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!