Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ismerkednétek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ismerkednétek itt egy fiúval, ha az első benyomásotok pozitív lenne róla?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyt adnék az ismerkedésnek, de nekem a külső is számít, és a személyes benyomás.
2019. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem már több nő is akart itt ismerkedni. Jóképű vagyok, magas és az érzelmi intelligencián fejlett.
2019. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerkednék így. De már nem vagyok olyan korban, hogy fiúkkal ismerkedjek.

Nagyon ritka itt a pozitív benyomás egyébként, leggyakrabban ostobaságokat kérdezgetnek csak privátban.

2019. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretek interneten ismerkedni. A képek sokszor hazudnak, valakiről sokkal előnyösebb a fotó, valakin rengeteget ront (én képeken sokkal előnytelenebbül nézek ki mint amúgy), meg amúgy is. Nekem az egész személytelen és fura, külsőségek ide vagy oda.

Annak meg kevés esélye van hogy ugyanott vagy 50km-en belül lakunk, távkapcsolatot meg nem szeretnék.

2019. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek neten. Még az ilyen módon kötött sima barátságaim is mind gallyra mentek. Szörnyen nyomasztó élmény volt mind. Úgyhogy nem kísértem a sorsot.
2019. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!