Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak cuccaitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vannak cuccaitok a párotoknál? Vagy mindog viszitek magatokkal mikor nála aludtok vagy nála vagytok napokig?

Figyelt kérdés

Nála fogok lenni ott is alszok. Viszek sok dolgot es nem tudom ezeket haza hozzam e vagy nála hagyjam vegulis utana ugyis megint nala alszok meg egyutt leszunk....

Viszek ruhat amibe alszok meg amibe masnap leszek, fogkefe, sampon, arcomra dolgok, testapolo, dezodor, papucs, torolkozot is viszek mert nagyon erzekeny a borom es mindentol kiszaradok, kb ennyi.

Ti hogy vagytok ezzel?

Szerintetek nem zavarja a ferfiakat ha ott hsgyjuk naluk ezeket a dolgokat? :)

Ja meg így egyszerubb, mert pl ha gondolunk egyet hogy aludjak nala nem lesz az hogy nem tudok mert nincs semmim nálam

20l


2019. nov. 25. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Annyira nem szerettem nála hagyni dolgokat mert tuti pont az fog kelleni ami ott van. Amíg nem volt olyan anyagi helyzetem, hogy vegyek egyet mindenből hozzá is meg egy csomó plussz ruhát addig hordtam a cuccom ide-oda, aztán szépen lassan gyarapodott az ottani készlet. Mire költöztem már a cuccaim nagy része ott volt.

De amúgy ha ilyen gyerekes kérdéseid vannak és még csak azt se tudod a párodról, hogy zavarja-e az ilyesmi akkor biztos, hogy ott kell nála aludni?

2019. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig csináltam ezt, aztán meguntam és javasoltam az összeköltözést. Eleinte egy kis utazós neszesszerem volt, ami annyira volt elég, hogy másnap tudjak menni valahova tőle, de haza kellett mennem másnap, nem volt szuper az a szint, amit így össze tudtam hozni, sehogy sem.


Aztán egyre rosszabb lett, szanaszét voltak a ruháim, a sminkcuccaim, az egyetemi jegyzeteim, a tisztálkodási szereim, volt, amit cipelgettem, volt, amit hagytam, persze csomó dolog nem volt nála vagy nem volt otthon, mert nála volt... Gyűlölöm ezt az életvitelt, semmiképp sem húznám pár hónapnál tovább. Így nem lehet normálisan tanulni, munkába menni. Igaz, ebben a káoszban írtam a szakdogámat, hol laptopon, hol a saját gépemen, hol az ő gépén, de nagyon szanaszét volt minden...

2019. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ezert kerdezem, gondoltam hogy biztos rossz így.

Nem ertem ebben mi a gyerekes kerdes.....ti itt csak kotekedni tudtok első?

2019. nov. 25. 21:16
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Mikor még külön laktunk, én vittem oda külön fogkefét, pizsamát, pár fehérneműt/zoknit, szabadidő/otthoni ruhát meg pár sminkcuccot.

Nem tudom, zavarta-e, nem kérdeztem meg :D


Neki is volt nálam cucca amúgy.

2019. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, így is alig van helyem. Nyilván ha egy héten többször ott alszol akkor megoldást kell találni, de ha csak pl minden második héten akkor hazaviheted. Egy közepes táskában elfér.
2019. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a lényeg maradt ki: mióta vagy vele és bánná-e, ha otthagynád a cuccod. Neked kéne ismerni.

Nyilván, ha olyanban vagyunk már és nem csak összejárogatás, akkor egymásnál hagyjuk.

2019. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!