Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha többszörösét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha többszörösét keresnétek a párotoknál ugyanúgy tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon gáz az a maradi elgondolás, hogy a férfinek kell többet keresnie, mert neki kéne eltartania a csaladot, hogyha gyerek lesz. Véleményem szerint mindketten annyi gyest kéne kapniuk amiből otthon tudnak maradni a gyerekkel. Így kéne működnie egy normális jóléti államnak.

Az lenne a kérdésem, hogy nem tartjátok elidegenültnek ezt a férfinek kell többet keresnie felfogást? Azt is nevetségesnek tartom, hogy a férfiasságot is képessek egyesek pénzbe mérni. Szerintem az anyagi egyenlőtlenség nem kéne, hogy beleszóljon a valódi szeretetbe.


2019. okt. 10. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk első pár évében az ötöszörösét kerestem a férjem fizetésének. Akkor is szerettem és most is, amikor ugyanannyit keres. Szerencsére ő olyan ember, akiben ez nem okozott kisebbségi komplexust, ellenkező esetben nem hiszem, hogy együtt lennénk.
2019. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még tanul, én nemrég kezdtem el dolgozni.


Nem keres jelenleg, én igen.


Nem fogom jobban szeretni, ha lesz állása.

2019. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Férfiakba általába belenevelik, hogy neki kell lennie a háziúrnak és neki kell eltartania a családot, a nőkbe meg azt, hogy ilyen férfiakat keressenek ezekután nem csoda, hogy sokaknak kisebbségi komplexusok van. Kritikai attitűdre, társadalom kritikára pedig nem nevelik és ez egy elég nagy probléma és a problémák így újra termelődnek.

Szerintem elég nagy baj az, hogy mai napig az a kérdés, hogy ki maradjon otthon a gyerekkel és nem az, hogy otthon maradjon mindkettő, hogy az állami pénzből fent tudnák tartani magukat. Ezért nem kellett volna leépíteni a jóléti államot.

2019. okt. 10. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen. A szeretet nem a pénzről szól. De sajnos egy nagyon felszínes világban élünk, ahol már csak a pénz az isten. Azért akadnak kivételek. 36/n
2019. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindig többet kerestem mint a párom.Alapból magasabb volt a fizum.
2019. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmi se fekete és fehér. Vannak mások hátán felkapaszkodó ribik akiknek az a lényeg, hogy egy pénzeszsák mellett villogjanak. Vannak olyan nők is akik rosszabb, szegény családi körülmények között nőttek fel és úgy érzik ők kevesebbek ezáltal és csak valaki más segítségével tudnak kitörni a helyzetükből. A jobb módú férfi mellett a biztonságot keresi, nem luxusra törekszek csak nem akarja, hogy előfordulhasson olyan, hogy a gyerekei elé ne tudjon ételt tenni. Nyilván az utóbbi nem is szúr szemet annyira az embereknek, de megesik. Szerintem senkinek sem lenne szabad ítélkezni és más életével foglalkozni.
2019. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kapcsolatomba igyekeztem nem belekeverni a pénzügyeket. Mindkét fél legyen önálló anyagilag és vegye ki ugyanannyira a részét a közös háztartásban. Persze, fillérb.szónak sem kell lenni, nem méricskélek le minden fillért. A te pénzed a tiéd, az enyém meg az enyém. Ha bármi okból szüksége lenne pénzre adnék, de nem több vagy kevesebb a másik attól, hogy vékonyabb vagy vastagabb a pénztárcája a tiednél. Az ember a párját nem a pénzéért szereti jó esetben, fel tudja emészteni a kapcsolatot a pénz hiánya, de ez a méregetés, hogy nekem van több pénzem vagy neked csupán színtiszta egó, amit nem szabadna belevinni egy kapcsolatba
2019. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem is járnék ilyennel.


Ugyanolyan nevetséges a férfiasságot anyagi biztonság szempontjából mérni, mint a nőiességet külső tekintetében.

2019. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Lol persze, hogy ugyanúgy szeretném a párom. Ez evidens. Nem a pénz határoz meg valakit
2019. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon nem ezen múlik.

Ha a szüleimet vesszük, anya jóval többet keres apánál és nagyon jó a kapcsolatuk.

2019. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!