Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy egy nektek tetsző nő sose említette meg, hogy kapcsolatban van, pedig ti tudtátok róla, hogy pasija van? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jártok es nem is randiztok, akkor minek kéne közölni? 😃
2019. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mutatsz egyértelmű ilyen irányú érdeklődést, akkor miért említeném?


Vagy csak akkor állhat valaki szóba az ellenkező neművel, ha pár-, szexkapcsolat a cél?

Kollegális vagy baráti viszony már nincs is?

Gondolom a postán, boltban se szóljón az eladóhoz.

2019. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,h nem tudtam róla, és nem említette. Pedig ő pontosan tudta,hogy odáig vagyok érte, hagyta,hogy nyomuljak, és amíg nyiltan nem vallottam színt, addig nem is említette, h lenne párja. Aztán kiderült, h van már neki több mint 4 éve.
2019. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"és amíg nyiltan nem vallottam színt, addig nem is említette, h lenne párja. "


És miért is kellett volna? Sőt, még akkor sem kell közölnie a "családi állapotát", bőven elég annyi, hogy nem akar ismerkedni.

2019. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, semmit sem kötelező elmondani, de ha előbb említést tesz róla, akkor mondjuk sokkal hamarabb abbahagyom a nyomulást, de akkor úgy látszik őt ez nem zavarta annyira.
2019. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor agyalj ezen, ha a nőnek is bejössz. Addig minek mondaná el?
2019. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!