Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már így valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így valakivel? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon vonzódtatok egymáshoz fizikailag, de nem sok közös volt bennetek, tehát nem illettetek össze? Megpróbáltátok azért? Legalább szex lett belőle?
2019. okt. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Volt és a szexnél ki is merült a dolog. Az jó volt.
2019. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Voltam így kétszer is. Mindkettő vízöntő pasi volt :) Ők kínaiul beszéltek, én japánul. Kb így tudnám jellemezni, állandóan félreértettük egymást.

Az egyikkel pár randin kívül semmi sem volt (se csók, se szex). A másikkal kb 1 hónapig szenvedtünk, próbálkoztunk az együttléttel, de nem működött a férfiassága, még gyógyszerrel sem xd

2019. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy szex után mindenki szépen lehiggad és már nem is érdekes a másik.
2019. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A csók tök jó volt. De a beszélgetések annyira nem... Ő elvileg komoly kapcsolatot akart, de a tetteiből nem ez jött le nekem. Szex nem volt, bánom hogy kimaradt, de lehet ugyan ez lett volna a vége. Megbeszéltük hogy hagyjuk egymást, bár én megpróbálnám vele, de ő nem akarja.
2019. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen... A csók és a szex is isteni volt, de nem tudtam, hogyan tovább. Nem tudtunk sehogy sem beszélgetni, pedig angyon igyekeztem... Valahogy nem ment, mindig csak kínlódtunk. Megpróbáltuk, pár hónapig reménykedtünk, de nem ment jól. Utólag nem bánom, hogy így alakult, előtte sosem tapasztaltam, hogy létezik, mikor két ember egyszerűen nem passzol.


Az utána lévő sráccal meg éjszakákon át csevegtünk az első randitól. A szex nem volt olyan kiemelkedő, de hamar megtaláltuk egymás igényeit. :)

2019. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3: ???

Többieknek köszönöm a választ! Én is hasonló helyzetben vagyok, nagyon-nagyon vonz, de a többi nem az igazi, úgyhogy maximum szexet tudnék vele elképzelni, de azt nagyon.

2019. okt. 23. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ennek minimum egy kiadós dugás lesz a vége, lányom.
2019. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy pasi aki hirtelen ismeretség volt az életemben, sosem voltam híve, hogy első randi végén szex legyen, de köztünk megmagyarázhatatlan fizikai vonzalom volt, nem bírtuk ki, és az ágyban kötöttünk ki..


Együtt voltunk utána 2 hónapig, nem sok közös volt köztünk, sőt később ki is derült, hogy elég nárcisztikus személy, és az ilyentől jobb, ha menekül az ember.


Hiába völt jó a szex, más nem működött, így lezártam a kapcsolatot, elég nehezen törődött bele, öngyilkos akart lenni, majd zaklatott, nem volt egyszerű lekoptatni, de végül sikerült.


Én azt mondom egy próbát megér, maximum szexeltek egy (vagy többet) jót, aztán kitudja lehet alakul köztetek valami.

2019. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Hát, te is megírtad, hogy max szexet tudsz vele elképzelni. Ha az megvan párszor, annyira már az sem fog vonzani, mert megkaptad, amit akartál. Nem értem, hogy mi nem volt ezen tiszta. :D

Hány évesek vagytok? Minden csoda 3 napig tart, dugni meg mással is lehet, akiben több is van.

2019. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!